Курсова робота «Формування бізнес-плану інноваційного проекту», 2009 рік

З предмету Іноваційний менеджмент · додано 26.02.2010 19:43 · від Ксюша · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 5 1. Генерація інноваційної ідеї. 7 2. Маркетингове дослідження ринку 12 3. Комплексна оцінка економічної ефективності інноваційного проекту 16 Висновки 21 Перелік посилань 22 Додаток А 23

Висновок

В процесі виконання даної курсової роботи набуто навичок застосування теоретичних знань для вирішення проблеми розробки інноваційної ідеї започаткування власного бізнесу і доведення її до привабливої інвестиційної пропозиції.

Створення організації «Малий бізнес і студент» стане великим кроком вперед в нашій країні і стане добрим помічником всіх її учасників.

Загалом зазначений новий продукт має позитивне соціальне для студентів старших курсів та є добрим помічником в пошуку роботи. Для інвесторів даний проект також має економічну привабливість та прибутковість, про що свідчать проведені розрахунки основних показників оцінки економічної ефективності проекту.

При створенні організації вирішаться дуже важливі питання в житті кожного студента – це можливість отримання досвіду роботи і заробітку; для керівника – можливість знизити витрати свого підприємства за рахунок скорочення розміру заробітної плати. Це необхідна організація, якої нам дійсно не вистачає в сучасних умовах.

Тож я вважаю, що основна мета даної курсової роботи досягнута та поставлені задачі виконані. Розроблений інноваційний проект вартий втілення у життя як можливо скоріше.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення