Курсова робота «Бізнес-план інноваційного проекту: зимові устілки для взуття з підігрівом», 2005 рік

З предмету Іноваційний менеджмент · додано 26.02.2010 16:01 · від Ксюша · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1.Генерація інноваційної ідеї 2.Маркетингове дослідження ринку: 2.1Характеристика продукту 2.2Аналіз ринку 2.3Політика ціноутворення та просування товару 2.4Проведення SWOT-аналізу фірми 3.Комплексна оцінка економічної ефективності інноваційного проекту Висновки Використана література Додаток А

Висновок

В процесі виконання даної курсової роботи я набула навичок застосування теоретичних знань для вирішення проблеми розробки інноваційної ідеї започаткування власного бізнесу і доведення її до привабливої інвестиційної пропозиції.

Мною була розроблена ідея створення зимових устілок для взуття з підігрівом оздоблених спеціальною поверхньою для масажу стоп, надана детальна характеристика даного продукту та зазначені його конкурентні переваги, проведене соціальне опитування потенційних споживачів та маркетинговий аналіз ринку, визначена політика ціноутворення та просування товару на ринку, складена таблиця SWOT-аналізу фірми та здійснено розрахунки з комплексної оцінки економічної ефективності інноваційного проекту.

Загалом зазначений новий продукт має позитивне соціальне значення для покращання самопочуття, зміцнення імунітету та оздоровлення всього організму споживачів цього товару. Для інвесторів даний проект також має економічну привабливість та прибутковість, про що свідчать проведені розрахунки основних показників оцінки економічної ефективності проекту.

Тож я вважаю, що основна мета курсової роботи та поставлені задачі виконані і розроблений проект вартий реалізації його у життя.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення