Курсова робота «Методи викладання економіки», 2006 рік

З предмету Психологія, педагогіка · додано 26.02.2010 10:36 · від Андрійко · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Основна частина 1. Дидактична розробка теми «Попит і пропозиція» для викладання у школах. 1.1. Освітньо-вікова категорія навчання 1.2. Тематичний план курсу. 1.3. Актуальність теми та цілі її вивчення. 1.4. Місце теми у структурі курсу. 1.5. База знань теми та її засвоєння. 1.6. Завдання для вивчення теми на різних рівнях її засвоєння. 1.7. Дидактичний тест самоконтролю опанування теми. 2. Засоби підвищення навчально-пізнавальної активності при вивченні теми учнями. Висновки Використана література

Висновок

Працюючи над написанням курсової роботи можна зробити однозначний висновок, що такий предмет, як економіка у школах потрібний. Ще 6 – 7 років тому одними з перших з’явилися класи, школи з економічним профілем навчання. Такі заклади були створені у відповідь на запит батьків, які вимагали навчати дітей на сучасному рівні, формувати в них новий світогляд, виховувати з них економічно та духовно вільних людей.

Сьогодні тільки приблизно можна оцінити кількість дітей, які за бажанням (і це найголовніше) вивчають економіку. Мабуть, це єдиний предмет навчального плану, що привертає до себе стільки років постійну увагу учнів.

Економічна теорія не має національних ознак. Не існує російської, американської, японської економічної науки. Вона, подібно до математики, фізики, єдина для всього світу, це механізм, яким треба навчитись користуватися у своєму житті. Закономірно, що саме така економічна підготовка потрібна нашим учням.

Не вирішеною проблемою у школах є проблема – кадри. Проте основні надії покладаються на вищі навчальні заклади, а саме на Національний економічний університет, Криворізький економічний інститут, які дають своїм студентам додаткову спеціальність – учитель економіки.

Немає потреби доводити, що у викладанні основ економічних знань у 11 класі мають місце певні труднощі, пов’язані зі складністю проблем ринкових відносин, необхідністю засвоєння великої кількості нових понять, а також недостатнім життєвим досвідом учнів. А вибрана мною тема «Попит та пропозиція» є надзвичайно актуальною як в курсі економіки, так и взагалі в житті.

Коментар модератора

Робота не містить посилань на літературу

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?