Реферат «Світовий ринок паливно-енергетичних товарів», 2006 рік

З предмету РПС · додано 25.02.2010 15:39 · від KAMY · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1 Світовий ринок паливно-енергетичних товарів 2 Висновок 14 Список використаної літератури 15

Висновок

Отже, світовий попит на первинні енергетичні ресурси (ПЕР) у 1995 – 2015 рр. буде зростати повільніше, ніж у 80-і роки ХХ ст. (без урахування колишнього СРСР), і ця тенденція збережеться в наступні десятиліття XXI ст. Одночасно буде підвищуватися ефективність їхнього використання, особливо в промислово розвинутих країнах. Як вважають фахівці, у цей період загальне споживання усіх видів ПЕР у світі може зрости приблизно в 1,6 – 1,7 рази і складе близько 17 млрд. т умовного палива. При цьому в структурі споживання домінуючий стан збережеться за паливно-енергетичними ресурсами органічного походження (більш 94%). Частка енергії АЕС, ГЕС і інших не перевищить 6%.

У загальному обсязі виробництва і споживання ПЕР лідируючу роль збереже нафта, на другому місці залишиться вугілля, і на третьому – газ. Проте в структурі споживання частка нафти упаде з 39,4% до 35% при зростанні частки газу з 23,7% до 28%. Трохи знизиться частка вугілля – з 31,7% до 31,2%. Невелике збільшення частки неорганічних енергоресурсів буде відбуватися на тлі скорочення питомої ваги атомної енергії – з 2,3% у 1995 р. до 2% до 2015 р.

Ринок ПЕТ впливає на ефективність та функціонування світового господарства, формує інфраструктуру економіки, соціальний та індивідуальний комфорт населення. Це пояснюється універсальним характером продукції ПЕТ, особливо таких, як електрична та теплова енергії, природний газ, продукти переробки нафти, які використовуються у всіх сферах економіки.

Коментар модератора

Відсутні посилання на використані літературні джерела у тексті роботи.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення