Курсова робота «Грошові потоки підприємства їх аналіз», 2009 рік

З предмету Фінанси підприємства · додано 24.02.2010 22:51 · від abandon07 · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Теоретична частина 1.1. Сутність грошових потоків та необхідність їх дослідження 1.2. Показники оцінки руху грошових потоків 1.3. Аналіз руху грошових потоків 1.4. Вдосконалення руху грошових потоків підприємства, новітні методики їх обчислення Висновок 2. Аналітична частина 2.1. Аналіз фінансової стійкості підприємства 2.2. Аналіз ефективності використання основного та оборотного капіталів підприємства 2.3. Аналіз ліквідності та платоспроможності підприємства 2.4. Аналіз прибутку та рентабельності підприємства Висновок Список використаних джерел

Висновок

Можна зробити ряд висновків, проаналізувавши грошові потоки підприємств:

1. В цілому слід зазначити, що рух грошових коштів - це надходження і вибуття грошових коштів у процесі здійснення господарської діяльності підприємства. Грошовий потік враховує рух грошових коштів, які не вра-ховуються при розрахунку прибутку (амортизацію, капітальні витрати, податки, штрафи, боргові виплати і чисту суму боргу, позикові і авансовані кошти), тому в системі управління економічною безпекою підприємства регулювання грошового потоку зменшує вірогідні загрози та дозволяє створити певний запас коштів.

2. Рух грошових коштів підприємства відображається в формі № 3 фінансової звітності - "Звіт про рух грошових коштів".

3. Управління грошовими потоками підприємства сприяє управлінню оборотним капіталом (оцінка короткострокової потреби в готівкових коштах і управління запасами); плануванню часових параметрів капітальних витрат; управлінню капітальними потребами (фінансування за рахунок власних коштів або кредитів банків); управлінню затратами і їх оптимізації з точки зору більш раціонального розподілу ресурсів підприємства в процесі виробництва; управлінню економічним ростом.

4. Підвищений інтерес до досліджень природи грошових потоків, закономірностей і особливостей їх руху спостерігається в світовій економічній думці порівняно недавно та пов'язаний з необхідністю:

• здійснення динамічного аналізу функціонування підприємства;

• вишукування доступних підприємству джерел фінансування із забезпеченням оптимальної їх структури;

• раціонального розміщення коштів у відповідних елементах активів підприємства;

• перетворення прибутку, відображеного в бухгалтерському обліку підприємства, на величину грошових коштів;

• забезпечення ліквідності та платоспроможності підприємства.

5. Аналіз руху грошових коштів дає можливість зробити більш обґрунтовані висновки проте, в якому обсязі та з яких джерел були отримані грошові кошти, що надійшли; які основні напрями їх використання; чим пояснюється розбіжність величини отриманого прибутку і наявності грошових коштів.

6. Отже, грошовим попик підприємства—це один із головних об’єктів фінансового менеджменту, представлений у грошової формі і безпосередньо пов’язаний із функціонуванням грошей і грошової системи країни.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?