Курсова робота «Організація інтер’єрних рішень на підприємствах готельного господарства (на прикладі готелю "Коломия")», 2009 рік

З предмету Туризм · додано 24.02.2010 15:01 · від Ольга · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ І. Основні поняття та вимоги до формування інтер’єру підприємств готельного господарства, їх основна характеристика. 1.1. Історія розвитку інтер’єру 1.2. Історія готельної справи. Історія найдавніших готелів 1.3. Основна характеристика інтер’єру готельних комплексів. Меблі в оформленні інтер’єру. Роль кольору в інтер’єрі. Озеленення готельних комплексів Розділ ІІ. Дослідження особливостей інтер’єрного рішення на прикладі готелю «Коломия». 2.1. Загальна характеристика готелю. 2.2. Оцінка інтер’єру основних груп приміщень готелю Розділ ІІІ. Шляхи удосконалення інтер’єру готельного господарства «Коломия». 3.1. Позитивні та негативні тенденції в оформленні інтер’єру готелю «Коломия». Шляхи удосконалення діяльності готелю «Коломия» в контексті розвитку готельного бізнесу в Україні Висновки Список використаних джерел та літератури.

Висновок

Сприятливі умови життєдіяльності людини в готелях забезпечуються завдяки створенню комфорту як у самому готелі, так і на території, що прилягає до нього. Загальний комфорт внутрішнього простору готелів є інтегральним поняттям. Воно включає екологічний, функціональний і естетичний комфорт середовища будь-якого приміщення готелю.

Визначальною тенденцією розвитку світового готельного господарства залишалася централізація управління. Практично всі готельні ланцюги світу, незалежно від їхнього рейтингу, зазнаючи жорсткої конкуренції, шукали будь-які можливості для збільшення свого потенціалу.

Проаналізувавши теоретичні засади організації готельного господарства, а також стан та розвиток інтер’єру у готелі «Коломия», відповідно до поставленої в роботі мети, можемо зробити наступні висновки:

• висвітлино історію виникнення і розвитоку інтер’єру;

• дано основну характеристику інтер’єру, визначино роль кольорів та озеленення у інтер’єрному рішенні готелів;

• визначино роль меблів для інтер’єру;

• досліджено інтер’єр готельного господарства «Коломия»;

• проаналізувано основні групи приміщень готелю;

• визначино основні перспективи розвитку інтер’єру готельного господарства «Коломия».

До тенденції розвитку підприємств індустрії гостинності, що набули розвитку за останні десятиліття, належать:

1. поглиблення спеціалізації готельної та ресторанної пропозиції;

2. утворення міжнародних готельних ланцюгів;

3. розвиток мережі малих підприємств;

4. упровадження в індустрію гостинності нових комп’ютерних технологій.

Об’єкт дослідження - Готель «Коломия» (Івано-Франківська обл.) розташований в самому центрі міста Коломия, біля славнозвісного музею «Писанка». В наявні одно- і двокiмнатнi номери з комфортабельними меблями, в кожному номері є простора ванна кімната. Затишний інтер'єр, національна кухня, багатомовний сервіс (англійська, німецька, французька, польська, російська) надають можливість приємно відпочити.

Площа номерів у готелі є досить великою, тому проблем з меблюванням номерів немає. Меблі в номері підібрані в одному стилі і розташовані зручно з урахуванням усіх вимог. Номери відповідають всім цим критеріям, тобто здатні в повному обсязі задовольнити навіть найвибагливішого клієнта.

Велике декоративне значення в інтер’єрі номеру мають завіси, гобелени, килими, оббивка меблів. Вони багато в чому визначають колірне вирішення та емоційне фарбування номерів та інших приміщень.

Підлога у номерах вислана одним великим килимом, а вірніше килимовим покриттям, що поєднує різноманітні функціональні зони номеру.

Що ж стосується номерів готелю, що досліджується, то тут всі кольори не просто витримані відповідно до норм і стандартів як і оббивка меблів, а просто перевищують їх. Тон номерів світлий: від світло бежевого до рожевого, ванні кімнати мають зеленуватий відтінок.

На території готелю розташована відкрита автостоянка з цілодобовою охороною. Навколишня територія і сам готель освітлюється цілодобово. Особливо яскравим є освітлення в період новорічних та Різдвяних свят.

Готель має власну систему водопостачання, автономне опалення, що забезпечує наявність гарячої води цілодобово. Цілодобове кондиціювання повітря в усіх приміщеннях. Внутрішнє радіоповідомлення в кожному номері.

Готель забезпечує своїх клієнтів внутрішнім телефонним зв'язком, міським та є в наявності міжнародне обслуговування зв'язку фірмою «Утел».

До послуг туристів та гостей міста в готелі є інформаційно-туристична агенція, де пропонують організацію групових та індивідуальних поїздок по Карпатському регіону. Можна замовити екскурсійне обслуговування, послуги гіда.

За наявності матеріально—технічної бази та сервісного обслуговування готель «Коломия» надає своїм клієнтам послуги середнього рівня комфорту. Для підтримки конкурентноздатності готельної марки готелю «Коломия» необхідно мати реальну програму відновлення, а також підвищувати стандарти якості й установлювати більш тверді вимоги до їхнього дотримання.

Коментар модератора

42 стор

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?