Курсова робота «Страхування вкладів фізичних осіб», 2008 рік

З предмету Банківська справа · додано 22.02.2010 18:12 · від Lussi · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 5 1. Становлення системи страхування вкладів фізичних осіб в Україні. 7 2. Економічна сутність страхування вкладів 20 3. Іноземний досвід страхування депозитів 27 Висновки 32 Список використаних джерел 34

Висновок

Отже дослідивши і порівнявши стан страхування вкладів фізичних осіб в Україні з досвідом зарубіжних країн можна розбити наступні висновки.

По-перше надати Фонду гарантування вкладів фізичних осіб право переважного і безумовного задоволення вимог до банку-банкрута перед іншими кредиторами однієї черги.

Система страхування в Україні вкладів повинна охоплювати всі фінансово-кредитні установи, які мають ліцензію на здійснення операцій із залучення коштів фізичних осіб.

Сьогодні, виходячи зі світового досвіду, слід страхувати лише вклади фізичних осіб, але з урахуванням економічних і соціальних реалій нашої держави.

Також варто підвищити максимальний розмір відшкодування за вкладом і прив’язати його до курсу вільно конвертованої валюти та/або до мінімальної заробітної плати.

Зачіпаючи праве регулювання системи страхування вкладів фізичних осіб потрібно обмежити частку державних цінних паперів в активах Фонду страхування. Розміщувати частину коштів Фонду у вільно конвертовану валюту та в короткострокові й довгострокові надійні та ліквідні активи (навіть низькодохідні), які б забезпечили можливість формувати стабільну дохідну частину його вкладень.

Варто запровадити гнучку систему встановлення розміру регулярних зборів до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб шляхом диференціації цього розміру залежно від ступеня ризиковості діяльності конкретного банку, використовуючи для цього економічні нормативи, що регулюють діяльність банків.

І враховуючи сучасний кризовий стан в країні потрібно відшкодовувати й депозити в іноземній валюті, допоки не забезпечено стабільність гривні, що сприятиме повнішій мобілізації валютних коштів населення на потреби економічного розвитку України.

Підсумовую все вищеперераховане загалом варто зазначити, що в нашій державі потрібно досконало організувати не тільки правову основу для страхування вкладів фізичних осіб, а і її практичне застосування всіх її аспектів.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?