Курсова робота «Короткострокове кредитування господарської діяльності господарських підприємств», 2007 рік

З предмету Фінанси підприємства · додано 22.02.2010 11:21 · від Николай · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1.Наукові основи кредитування виробничої діяльності 4 1.1. Роль кредиту в здійсненні розширеного відтворення 4 1.2. Суть, форми і функції кредиту в ринковій економіці 6 2.Оцінка використання кредитів сільськогосподарським підприємством 22 2.1. Фінансовий стан господарства 22 2.2. Оцінка кредитоспроможності господарства 27 2.3. Планування надання короткострокового кредиту підприємству 29 3.Шляхи поліпшення кредитування виробничої діяльності підприємств і організацій АПК у сучасних умовах 32 Висновки 36 Список використаної літератури 38

Висновок

Сільське господарство об’єктивно вважається кредитомісткою галуззю,тобто потребує обсягів кредитних вкладень.

Вихідними засадами теорії і практики реалізації кредитних відносин є принципи кредитування. Необхідність врахування інтересів суб'єктів кредитних відносин у процесі кредитування зумовила доцільність виділення принципу збалансованості інтересів суб'єктів кредитних відносин. Він знаходить своє відображення в індивідуальному підході кредитора до позичальника при визначенні основних умов кредитної угоди з урахуванням їх інтересів та специфіки фінансово-господарської діяльності позичальника.

Було виявлено і систематизовано основні внутрішні та зовнішні фактори, під впливом яких формується кредитоспроможний попит сільськогосподарських підприємств на банківські кредити та кредитна активність комерційних банків в аграрному секторі економіки. Кредитоспроможний попит сільськогосподарських підприємств на кредити комерційних банків визначається головним чином фінансовим станом позичальника, наявністю в нього ліквідної застави, реальністю страхового захисту тощо. З іншого боку, пропозиція кредиту, тобто зацікавленість банку в кредитних відносинах з підприємствами галузі формується під впливом таких внутрішніх чинників як наявність необхідної ресурсної бази у кредитора, його кредитною політикою, прийнятністю кредитного ризику за даною кредитною операцією, кредитоспроможністю позичальника, а також зовнішніми факторами, найбільш важливими з яких є: стан розвитку банківської системи, спрямованість грошово-кредитної політики Національного банку України, макроекономічні й монетарні передумови розвитку кредитного ринку.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?