Курсова робота «Облік розрахунків з постачальниками та підрядниками», 2009 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 21.02.2010 21:23 · від ксю · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Огляд літературних джерел 5 1. Сутність обліку розрахунків з постачальниками і підрядниками 8 1.1. Призначення обліку розрахунків з постачальниками і підрядниками 8 1.2. Синтетичний та аналітичний облік розрахунків з постачальниками та підрядниками 12 2. Документальне оформлення 16 3. Форми розрахунків з постачальниками та підрядниками 23 4. Порядок проведення інвентаризації розрахунків з постачальниками та підрядниками 32 Висновок 36 Список використаних джерел 37 Додатки 39

Висновок

Після виконання курсової роботи ми можемо зробити наступні висновки і пропозиції. У процесі своєї діяльності підприємства купують матеріальні цінності, оплачують виконані роботи і надані послуги. На цій стадії виникають розрахункові відносини з постачальниками і підрядниками. Від правильної організації розрахунків із постачальниками і підрядниками значною мірою залежить організація матеріального забезпечення і постачання відповідно до договірних зобов'язань і комерційних угод.

Завданням обліку є дотримання та перевірка достовірності даних обліку про стан розрахунків із постачальниками і підрядниками, дотримання розрахункової дисципліни і впливу її на платоспроможність підприємства, яка забезпечує його нормальну фінансово-господарську діяльність.

Стан розрахунків з постачальниками перевіряється за реєстрами аналітичного і синтетичного обліку за рахунком 63 „Розрахунки з постачальниками і підрядниками”. При цьому за розрахунковими документами встановлюється час виникнення заборгованості, зміст операцій поставок, обґрунтованість застосування цін, тарифів, торговельної націнки (знижки). Одночасно за допомогою зустрічної перевірки контролюється своєчасність і повнота оприбуткування товарно-матеріальних цінностей. Важливим моментом є також проведення інвентаризації розрахунків, яка дозволяє визначити реальний стан розрахунків підприємства, виправити помилки, допущені в обліку.

Таким чином одним із напрямків вирішення проблеми ефективного управління розрахунками є виявлення адекватних їхній сутності класифікаційних ознак, розробка науково обґрунтованої системи їх обліку та контролю.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення