Курсова робота «Шляхи та методи управління розвитком виробництва», 2009 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 21.02.2010 18:08 · від Аня · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Шляхи та методи управління розвитком виробництва, їх характеристика і взаємозв'язок 1.1. Суть операційного управління 5 1.2. Методи управління розвитком виробництва 13 1.3. Зарубіжний досвід в управлінні розвитком виробництва 20 Розділ 2. Аналіз операційної діяльності ВАТ «Зелений Гай» 2.1. Характеристика і аналіз ВАТ «Зелений Гай 22 2.2. Аналіз шляхів і методів управління розвитком виробництвом на ВАТ «Зелений Гай 36 Розділ 3. Шляхи покращення операційної діяльності ВАТ «Зелений Гай» 3.1. Рекомендації та пропозиції щодо покращення операційної діяльності підприємства 41 Висновок 45 Список використаної літератури 47 Додатки

Висновок

Основу операційної діяльності ВАТ «Зелений Гай» складає виробнича і торгівельна діяльність. Операційна діяльність є головним компонентом всієї господарської діяльності підприємства, основною метою його функціонування. Основний обсяг сформованих активів, основна чисельність персоналу підприємства обслуговують цю діяльність. Вона носить пріоритетний характер по відношенню до інвестиційної, фінансової і іншим видам діяльності. Тому розвиток інших видів діяльності на підприємстві не виступає в суперечність з розвитком операційної діяльності, а тільки підтримувати її.

Дана курсова робота складається з трьох розділів.

В першому розділі було розглянуто теоретичні аспекти дослідження операційної діяльності підприємства. Зокрема розкрита економічна сутність і цілі операційної діяльності. Операційна діяльність – це основна діяльність підприємства, а також інші види діяльності, які не є інвестиційною чи фінансовою діяльністю. Основна діяльність – це операції, пов'язані з виробництвом або реалізацією продукції (товарів, послуг), що є визначальною метою створення підприємства та забезпечують основну частку його доходу.

Методика оцінки ефективності операційної діяльності підприємства полягає в тому, що ефективність – це складна економічна категорія для кількісної оцінки якої потрібна ціла система показників. Для розробки такої системи необхідно визначити критерії ефективності.

В цьому ж розділі було показано зарубіжний досвід управління операційною діяльністю підприємства.

У другому розділі курсової роботи було проведено аналіз операційної діяльності ВАТ «Зелений Гай».

Проведено дослідження механізму управління операційною діяльністю підприємства.

Дана загальна характеристика діяльності підприємства згідно Статуту, охарактеризовані основні напрямки діяльності, охарактеризовані основні конкуренти на ринку реалізації продукції, показана виробнича потужність підприємства.

Проведена оцінка фінансового стану підприємства за останніх три роки по всім економічним показникам, з яких видно що фінансовий стан підприємства погіршився у зв’язку з фінансовою кризою в Україні та світі.

Було проведено аналіз ефективності операційної діяльності підприємства.

В третьому розділі намічено напрямки підвищення ефективності операційної діяльності, а також рекомендації та пропозиції щодо покращення операційної діяльності підприємства. Проблема підвищення ефективності виробництва полягає в забезпеченні максимально можливого результату на кожну одиницю затрачених трудових, матеріальних і фінансових ресурсів. Тому критерієм ефективності виробництва є зростання продуктивності праці.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення