Реферат «Аглопоритовий гравій», 2006 рік

З предмету Товарознавство · додано 21.02.2010 12:47 · від Іра Шкрюба · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Вступ 3 2. Вимоги до сировини 4 3. Особливості технологічного процесу отримання заповнювача.5 4. Вимоги до готової продукції 8 5. галузі застосування 10 6. Висновок 11 Список використаної літератури 12

Висновок

Виробництво аглопоритового гравію може здійснюватися на діючих керамзитових підприємствах із різними методами підготовки шихти. В цьому випадку керамзитові підприємства повинні бути обладнані закритим складом з окремим збереженням золи та глини; дозуючим пристроєм для золи, глини, добавок; механізмами для усереднення двокомпонентної шихти.

Відходи вуглезбагачення можна вважати за найбільш перспективну сировину для одержання аглопориту, тому що вони характеризуються однорідністю та стабільністю РЕчовинного складу, а їх кількість є достатньою для покриття потреб споживачів заповнювачів у промислових регіонах України.

В багатьох країнах, в тому числі і в Україні, виробництво аглопориту базується на використанні відходів вуглезбагачення наприклад, в США налагоджено виробництво аглопориту Lylite (фірма Wilkers Barre), у Франції та Бельгії побудовані заводи по виробництву аглопориту (насипна густина 450 - 620 кг/м3) з відходів вуглезбагачення продуктивністю до 160 тис. т на рік, бельгійський аглопорит відомий під назвою "Аграл". Французька фірма "Suгех" на основі таких відходів випускає легкий заповнювач насипною густиною 350...800 який не тільки відрізняється низькою теплопровідність та хімічною інертністю, але й має високу вогнетривкість.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?