Звіт з практики «Виробнича практика ВАТ "Чернівецький хлібокомбінат"», 2010 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 02.12.2010 23:58 · від pingvin · Додати в закладки
15 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Тема 1. Організація обліку на підприємстві Тема 2. Облік необоротних активів Тема 3. Облік виробничих запасів Тема 4. Облік праці та її оплати Тема 5. Облік витрат на виробництво й калькулювання собівартості продукції Тема 6. Облік готової продукції та її реалізації Тема 7. Облік грошових коштів, розрахункових та кредитних операцій Тема 8. Облік фінансових результатів та використання прибутку Тема 9. Бухгалтерська звітність Висновки і пропозиції Список використаних джерел та літератури

Висновок

В результаті проходження практики на ВАТ «Чернівецький хлібокомбінат» я ознайомився з діяльністю Товариства. Дане підприємство здійснює виробництво комбікормів і білково-вітамінних домішок, виробництво крупи, борошна, макаронних виробів, вирощування зернових, кормових, олійних культур і насіння, виробництво хліба та хлібобулочних виробів.

ВАТ «ЧХК» заснований 25 листопада 1996 року шляхом приватизації державного Чернівецького хлібокомбінату, який був побудований у 1954 році.

ВАТ «ЧХК» є найбільшим виробником хліба та хлібобулочних виробів в регіоні з потужністю виробництва близько 90 тонн продукції на добу та фактичною реалізацією 55-60 тонн на добу, фактичне використання виробничих потужностей складає 65%, знос обладнання основного (хлібного) цеху складає 55%.

Хлібокомбінат спеціалізується з випуску традиційно-масових сортів хліба із суміші борошна першого і вищого ґатунків («Орільський») та із суміші борошна житнього та пшеничного («Алчевський», «Переяславський», «Дністерський» та ін.). Випускаються також батони, калачі, плетінки та дрібні здобні булочні вироби із борошна вищого ґатунку.

Продукція ВАТ «ЧХК» широко відома і користується популярністю у м. Чернівці та в районах. Широкий асортимент продукції постійно поповнюється новими видами і нині нараховує близько 50 найменувань. Вся продукція випускається відповідно до існуючих стандартів, є екологічно чистою, виготовляється із натуральної сировини без поліпшувачів та хімічних добавок.

Ринок збуту готової продукції охоплює місто Чернівці, майже всі райони Чернівецької області та Снятинський район Івано-Франківської області. Готові хлібобулочні вироби реалізуються: через власну торгову мережу – 1,6%, через комерційні магазини – 9%, через приватних підприємців – 88,9%, через бюджетні та інші установи – 0,5%. Загальна кількість контрагентів складає понад 920. Розрахунки споживачів за отриману продукцію проводяться на основі укладених договорів. Застосовуються різні форми розрахунків: по перерахунку, або внесення грошей готівкою в касу підприємства. В договорах на відпуск готової продукції для постійних клієнтів передбачена 100% передоплата за продукцію, яку хоче отримати покупець. Враховуючи специфіку торгівлі, для деяких крупних споживачів інколи застосовується відстрочка платежів. Це дозволяє приваблювати споживачів, які не мають таких пільг у інших товаровиробників хлібобулочних виробів.

Основними конкурентами є підприємство «Олбі-Рос-Хліб», ТОВ «Кадекс», «Платан», ПП Ключук, Чоботар та багато інших. Для зацікавлення споживачів більша частина виробленої продукції (близько 70%) доставляється власним автотранспортом підприємства.

Щоденно на комбінат надходить 40-45 тонн борошна, в місяць – 1200-1400 тонн. Основними постачальниками борошно є ТзОВ «Агроменеджмент», ТОВ «Саме так», ДП «Неполоковецький КХП», «Сасіб ЛТД». Використовується також допоміжна сировина для виробництва хліба та хлібобулочних виробів: сіль, дріжджі, олія, цукор, яйця та інші. Питома вага вартості основної і допоміжної сировини в собівартості продукції складає 57%.

Коротка схема процесу виробництва основних видів продукції:

1) Підготовка сировини до виробництва.

2) Підготування напівфабрикатів.

3) Оброблення тіста (поділ тіста на шматки, округлення тістових заготовок та відстоювання).

4) Випікання продукції.

5) Укладання готової продукції в тару.

6) Відправлення продукції в торгівельну мережу.

У вартісному виразі додатковий випуск складе 30,5 тис. грн. Аналіз ринку показує, що додатковий випуск хлібобулочних виробів, зокрема, батонів, знайде свого покупця завдяки високій якості і лояльній ціні.

Загальна вартість проекту складає 3 млн. грн., планується залучення кредитних коштів у сумі 1 млн. грн.., решта – за рахунок власних коштів. Повернення кредитних коштів буде здійснюватись із доходу, що буде отриманий від виробництва хлібобулочних виробів на встановлених нових лініях.

В цілому бухгалтерський облік на підприємстві ведеться правильно, з дотриманням інструкцій та постанов. Але є і негативні моменти.

По-перше, на підприємстві немає графіка документообороту, хоча посилання на цей документ неодноразово згадується у «Наказі про облікову політику». Перевагою бухгалтерського обліку даного підприємства є наявність наказу про облікову політику, який узагальнив основні приницпи і особливовості обліку на даному підприємстві. Наказ про облікову політику є найголовнішим внутрішнім нормативним документом який регулює питання організації та ведення бухгалтерського обліку на підприємстві.

Коментар модератора

40 стор + додатки

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 15 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?