Реферат «Характеристика програмних продуктів у сфері розробки бізнес-планів»

З предмету Планування, бюджетування · додано 18.02.2010 22:18 · від Тетяна · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Характеристика програмного продукту Project Expert 2. Характеристика програмного продукту PDS Бизнес план 3. Характеристика програмного продукту "Майстер проектів: Попередня оцінка" Висновок Список використаної літератури

Висновок

При застосуванні програмного забезпечення треба пам'ятати про його обмеженість у складанні хорошого ділового плану.

Жодна комп'ютерна програма не зможе сформувати ділового плану. Передусім це творчий процес, який починається з зародження основної комерційної ідеї проекту і завершується формуванням моделі майбутнього бізнесу в умовах її впровадження. Але на цьому шляху неминуче доводиться виконувати багато одноманітних розрахункових операцій. Сенс програмних продуктів полягає саме у вивільненні часу на творчий процес за рахунок автоматизації рутинних операцій.

Охарактеризовані мною програми є найбільш вдалими у використанні менеджерів вищого рівня, а саме: програмний продукт "Project Expert" дає змогу автоматизувати розрахункові дії на всіх стадіях, починаючи від формування ділового плану і закінчуючи його безпосереднім виконанням і цю програму використовують найчастіше.

Я думаю у майбутньому компютерні геніїї придумають і удосконалять програми по розробці бізнес-планів і їх виконання буде займати мінімальну кількість часу.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?