Курсова робота «Статистичне вивчення виробництва продукції тваринництва», 2008 рік

З предмету Статистика · додано 17.02.2010 14:39 · від Даринка · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Предмет, метод і система показників статистики тваринництва: 1.1. Предмет, метод та завдання статистики тваринництва; 1.2. Система показників статистики тваринництва; Розділ 2. Статистичне вивчення виробництва продукції тваринництва: 2.1. Статистичне групування, їх види та графіки зображення; 2.2. Статистичне вивчення показників центральної тенденції; 2.3. Вибірковий метод; Розділ 3. Кореляційний аналіз: 3.1. Парна кореляція; 3.2. Множинна кореляція; Висновок Список використаної літератури

Висновок

Продуктивність тварин – це вихід продукції на одну голову тварин за певний період часу. За даними індивідуального завдання я можу зробити висновок, що між рівнем витрат кормів на корову та надоєм на корову існує прямолінійна залежність, це підтверджується розрахунками із збільшенням витрат кормів збільшується надій на корову. Тіснота зв’язку між результативною та факторними ознаками становить 61%. При змінні на один відсоток витрат кормів надій на корову збільшиться на 0,71 ц.

Для того щоб покращити продуктивність корів необхідно:

• покращити породний склад корів, шляхом закупівлі корів кращих порід;

• забезпечувати корів високоякісними кормами;

• покращити умови утримання тварин, рівень зоотехнічного та ветеринарного обслуговування;

• зменшення яловості корів.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?