Курсова робота «Розподіл та кооперація управлінської праці на підприємстві. Розпорядча діяльність менеджера», 2005 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 13.12.2006 14:45 · від Лека · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Теоретичні аспекти управлінської праці та розпорядчої діяльності менеджера 1.1. Розподіл та кооперація управлінської праці на підприємстві 1.2. Розпорядча діяльність менеджера 1.3. Комунікаційно-інформаційні аспекти розпорядчої діяльності менеджера 2. Організаційно-економічний аналіз технологічної та управлінської діяльності фабрики “Рейнфорд” 2.1. Загальна характеристика фабрики “Рейнфорд” 2.2. Базові умови поставки товарів ІНКОТЕРМС, які фабрика “Рейнфорд” використовує при здійсненні зовнішньо-економічної діяльності 2.3. Аналіз основних показників господарчої діяльності фабрики “Рейнфорд” 2.4. Аналіз та оцінка результатів зовнішньо-економічної діяльності фабрики “Рейнфорд”. Факторний аналіз 3. Розпорядча діяльність менеджера з ціллю вдосконалення зовнішньо-економічної діяльності фабрики “Рейнфорд” 3.1. Обгрунтування пропозицій щодо покращення стану зовнішньоекономічної діяльності підприємства за допомогою стратегічного менеджменту 3.2. Розробка рішень щодо усунення ускладнень у провадженні зовнішньоекономічної діяльності 3.3. Оцінка ефективності впровадження пропозицій щодо покращення стану зовнішньоекономічної діяльності фабрики “Рейнфорд” Висновки Список використаної літератури Додатки

Висновок

Отже, за даною курсовою роботою можна зробити такі висновки.

Основна ціль управління як такого – утворення необхідних умов для реалізації задач організації, координація і узгодження спільної діяльності працівників для досягнення конкретних запланованих результатів. Так, управління – це передусим робота з людьми, а їх трудовадіяльність слугує об”єктом управлінського впливу.

Досягнення цілі управління здійснюється шляхом підготовки до реалізації сукупності управлінських впливів. Засобами управлінської праці є організаційна і обчислювальна техніка, а рівень і повнота її використання визначають культуру і ефективність управління.

Менеджер – це керівник чи управляючий, що займає постійну посаду на контрактній основі і наділений повноваженнями в області прийняття рішень по конкретним видам діяльності фірми.

За місце в системі управління організацією виділяють керівників трьох рівней: вищого, середнього та нижчого.

Розпорядча діяльність менеджера як керівника середнього рівня заключається в проведенні в життя політики вищого керівництва, виконанні його наказів, розпоряджень.

Об”єктом дослідження даної курсової роботи є фабрика “Рейнфорд”, що займається виготовленням та продажею шоколадної продукції. Характер роботи досліджуваного підприємства заключається в отриманні прибутку через дистрибутивне просування товару (шоколадних виробів) на ринок споживача.

Підприємство являє собою один з філіалів головної структури, що знаходиться в Дніпропетровську.

На цей час на ринку шоколадної продукції фабрика “Рейнфорд” виробляє найбільш повний асортимент в цьому сегменті ринку.

Для підписання торговельного контакту і узгодження переходу ризику при поставці готової продукції торговим підприємствам Росії фабрика “Рейнфорд” використовує базові умови поставки товарів ІНКОТЕРМС.

В другому розділі курсової роботи мною був проведений аналіз показників господарчої діяльності, факторний аналіз та оцінка результатів зовнішньоекономічної діяльності фабрики “Рейнфорд” за собівартістю та товарооборотом.

В третьому розділі подано обгрунтування пропозицій щодо покращення стану зовнішньоекономічної діяльності підприємства за допомогою стратегічного менеджменту. Мною був висвітлений позитивний вплив розпорядчої діяльності менеджера на ефективність зовнішньоекономічної діяльності фабрики “Рейнфорд”. Також у третьому розділі була визначена оцінка економічноі ефективності впровадження пропозицій щодо покращення стану зовнішньоекономічної діяльності фабрики “Рейнфорд”.

Таким чином, згідно з таблицею 3.1. товарообіг за 2003 рік в порівнянні із 2002 роком збільшився на 468816000 грн. на це вплинула зміна, в основному, таких факторів як розширення виробництва та вихід на російський ринок на 35 одиниць, тобто 3,4%. Отже, ми визначили, що запропоновані мною пропозиції покращення стану зовнішньоекономічної діяльності фабрики “Рейнфорд” виявилися ефективними та прибутковими для діяльності компанії.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення