Курсова робота «Бренд та схеми його створення», 2008 рік

З предмету Маркетинг · додано 16.02.2010 09:35 · від martita_nvc · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ стор. 3 1. Поняття «бренд», «торгова марка» стор. 4 1.1. Сутність бренду і торгової марки стор. 5 1.2. Відмінності між поняттями «бренд», «торгова марка» стор. 7 1.3. Оцінка вартості бренду стор. 9 2. Технологія створення бренду стор.11 2.1. Позиціонування бренду стор. 11 2.2. Стратегія бренду стор. 12 2.3. Ідея, розробка бренду стор. 15 3. Розвиток брендингу в Україні стор. 17 Висновок стор. 27 Список використаної літератури стор. 28

Висновок

Бренд – дуже складне і водночас просте поняття. Перед тим як «бренд» став «брендом» пройшло безліч років. Багато вчених і сучасних науковців присвятили свої роботи цьому цікавому явищу в економіці. Безліч компаній мріють стати брендами, випускати брендову продукцію, а не просто продукцію певної торгової марки, адже бренд – це визнання торгової марки всесвітньо відомою, тією, що диктує свої правила і умови на ринку.

Для того, щоб сформувати бренд потрібно досить багато зусиль. При створенні бренда фахівці пропонують завжди пам'ятати про позиціонування товару і про стратегію, розроблену для цього бренда. Не варто перенавантажувати бренд безліччю ідей – потрібно вибрати одну найціннішу і донести її до свідомості споживача. Для того, щоб створити вдалий бренд, потрібно знати про товар і про його виробника якомога більше – факти про цей товар і суміжні області, історію розвитку цього товару і підприємства-виробника, приклади використовування – словом, все, що так чи інакше пов'язане з товаром. Досить велике значення має назва та логотип товару, компанії.

По суті, чим простіше місія бренда, тим більше в неї шансів на успіх. Крок вправо – і ми одержимо нудотні просторікування, крок уліво – і досить надокучливі пафосні коментарі зведуть нанівець будь-яку чудову ідею.

На прикладі двох відомих компаній мною було розглянуто започаткування брендингу в нашій країні. Причому обидві компанії являються брендами і лідерами на ринку до сьогоднішнього дня.

Обидві компанії вірять, що сучасні бренди приречені творити добро. Неможливо зробити бренд сильною особистістю, нічого не маючи за душею. Думаючи про розвиток свого бізнесу, компанії, як це ні парадоксально, досягають висновку про необхідність духовного росту. Обидві компанії спрямовані на задоволення потреб своїх споживачів, клієнтів і роблять все для того, щоб заслужити їх прихильність.

Китайці говорили: "Навчати справу не складно, складно її зберегти". У нинішні часи цей вираз, якому вже кілька тисяч років, стає до болі актуальним. Щороку з'являється безліч компаній, що бажають зайняти певне місце у свідомості споживача. Однак скільком це вдається? Що є чинником довгострокового успіху на ринку? На прикладі поданих у цій роботі компаній я постаралася розкрити питання: "У чому ж секрет удачі?".

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?