Дипломна робота «Методика організації та проведення тестування з аналітичної геометрії», 2009 рік

З предмету Математика · додано 15.02.2010 21:18 · від master · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Теоретичні основи дослідження 5 1.1. Інформаційно-комунікаційні технології в математичній підготовці студентів 5 1.1.1. Вимоги до застосування комп’ютерних технологій в навчальному процесі 18 1.2. Мультимедійні технології в освітньому просторі 20 1.3. Типи педагогічних програмних засобів 24 1.4. Використання інформаційно-комунікаційних технологій під час контролю та самоконтролю знань 27 Розділ 2. Методичні засади застосування інформаційно-комунікаційних технологій у навчанні аналітичної геометрії 31 2.1. Використання прикладних програмних засобів GRAN, DG, Advanced Grapher, Derive у навчанні аналітичної геометрії 32 2.2. Застосування мультимедійного проектора на заняттях з аналітичної геометрії 35 2.3. Навчально-контролююча програма «Control» 40 2.4. Особливості організації контролю з аналітичної геометрії з використанням ІКТ 46 Висновки 62 Список використаних джерел 63 Додаток а 65 Додаток б 75

Висновок

Магістерська робота складається з двох розділів.

У першому розділі проводиться аналіз інформаційно-комунікаційних технологій, їх використання у навчанні математики. У цьому розділі наводяться причини низького рівня використання інформаційно-комунікаційних технологій студентами ВНЗ, розглядаються шляхи їх використання під час навчання геометрії студентів.

У розділі також розглядаються види комп’ютерних засобів навчання студентів, їх відмінності та особливості застосування. Розглядаються мультимедійні засоби навчання, їх види, проблеми створення та використання в навчальному процесі.

У цьому розділі також розкривається проблема використання інформаційно-комунікаційних технологій під час контролю та самоконтролю знань

У другому розділі на основі програми курсу аналітичної геометрії (модуль ”Лінії другого порядку”) виділено типові задачі модуля. До кожної задачі були розроблені три типи підказок, які були використані у програмі Control.

Програма призначена для підвищення рівня якості засвоєння знань студентами, організації їх самостійної роботи, для формування у студентів умінь і навичок під час навчання курсу аналітичної геометрії, виявлення недоліків їх підготовки, визначення необхідного типу допомоги студентові, активізації їх навчально-пізнавальної діяльності, для підвищення інтересу до самонавчання. За допомогою програми можна здійснювати перевірку, самоперевірку та своєчасну корекцію знань.

У цьому ж розділі подано методичні рекомендації щодо застосування мультимедійного проектора на заняттях з аналітичної геометрії та проведення контролю знань із використанням комп’ютерних засобів.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?