Курсова робота «Розміщення скотарства на території України. Проблеми і перспективи розвитку галузі.», 2008 рік

З предмету РПС · додано 15.02.2010 17:27 · від Наталя · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 4-5 стр. 1. Характеристика скотарства 6-8 стр. 1.1. Розміщення скотарства по регіонам України 9-12 стр. 1.2. Кормова база 13-18 стр. 1.3. Призначення скотарства 19-22 стр. 2. Проблеми скотарства 23 стр. 2.1. Поголів’я худоби у 1915-2007 рр 24 стр. 2.2. Поголів’я худоби за регіонами у 2007 році 25-26 стр. 2.3. Поголів’я худоби за категоріями господарств 27-28 стр. 2.4. Виробництво молока за регіонами 29-30 стр. 2.5. Виробництво м’яса за регіонами 31-32 стр. 2.6. Погіршення кормової бази 33-34 стр. 3. Перспективи розвитку скотарства 35-43 стр. Висновки 44-45 стр. Література 46-47 стр.

Висновок

Скотарство є однією з важливих і складних галузей сільського господарства. Воно дає цінні продукти харчування, шкіряну сировину, органічне добриво. М'ясо і м'ясопродукти є невід'ємними елементами структури стратегічної продовольчої безпеки нашої країни. Останнім часом спостерігається різкий спад виробництва продукції м'ясного скотарства, ця галузь для сільськогосподарських товаровиробників є збитковою. У зв'язку з цим виведення галузі з кризи, підвищення ефективності виробництва м'яса великої рогатої худоби в даний час є актуальною проблемою.

М'ясна промисловість забезпечує населення свіжим та мороженим м’ясом, напівфабрикатами, готовими виробами. За вартістю виробленої продукції ця галузь посідає перше місце у харчовій промисловості. У великих містах розміщені м'ясокомбінати, в яких комплексно переробляється продукція тваринництва.

Молочна промисловість виробляє масло, сир, молочні консерви, сухе, жирне і знежирене молоко. За вартістю продукції у харчовій промисловості України вона займає третє місце після м'ясної і цукрової. Підприємства, які спеціалізуються на випуску фасованого молока, сметани, вершків розміщуються переважно у містах, а виробництво масла, сиру, консервованого молока має сировинну орієнтацію.

Розвиток тваринництва прогнозується, головним чином, за рахунок інтенсифікації скоростиглих галузей в суспільних господарствах, а також стимулювання виробництва у фермерських і особистих підсобних господарствах населення. Досягти ці цілі можливо лише за умови забезпечення державних і колективних господарств комбікормом, технологічним устаткуванням і іншими матеріальними ресурсами по цінах розумного паритету. Впровадження в тваринництво нової технології і засобів модернізації, інтенсифікація годування і оптимізація кормових раціонів, відновлення і подальший розвиток крупних підприємств по відгодівлі худоби з усуненням ручної праці. Це у свою чергу дозволить прискорити виробництво яловичини і телятини. Досягнення результатів всіх чинників підвищення ефективності виробництва продукції скотарства, в даний час безпосередньо пов'язано з розміром бюджетних коштів, що виділяються, пільгового оподаткування, інформаційного забезпечення і так далі.

Вдосконалення внутрішньогосподарчих економічних відносин в м'ясному скотарстві дозволить зацікавити працівників галузі в збільшенні виробництва продукції, економному витрачанні кормів, засобів виробництва. В результаті цього підвищиться продуктивність тварин, збільшиться об'єм виробництва продукції м'ясного скотарства, підвищиться економічна ефективність галузі.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?