Курсова робота «Аудит підприємств оптової торгівлі», 2009 рік

З предмету Контроль, аудит, ревізія · додано 14.02.2010 20:44 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Сутність, завдання та організація аудиту підприємств оптової торгівлі 5 2. Нормативно-законодавчі, інші внутрішні та зовнішні джерела для отримання доказів при проведенні аудиту підприємств оптової торгівлі 12 3. Характеристика фінансово-господарської діяльності та фінансового стану підприємства, внутрішнього контролю і організації обліку на підприємстві 18 4. План і програма проведення аудиту оптової торгівлі 26 5. Методика проведення аудиту оптової торгівлі 34 6.Узагальнення матеріалів аудиту та аудиторський висновок 36 Висновки та пропозиції 40 Список використаної літератури 42 Додатки 43

Висновок

Отже, дослідивши курсову роботу на тему організація аудиту на оптових підприємствах можна зробити наступні висновки. Організація аудиту на підприємствах оптової торгівлі зумовлена відрізняється від аудиту на підприємсвах іншої галузі тим, що оптова торгівля в першу чергу пов'язана із придбанням та реалізацією товарів.

Об’єктом дослідження є оптова торгівля ТзОВ "Авторитет 5". Підприємство здійснює торгівлю щодня. Тому першим завданням для аудитора є інвентаризація товарів на складі. Аудитор повинен переглянути відповідність залишків обліковій документації, в разі недостач чи лишніх коштів необхідно зробити відповідні проведення. В ході проведення аудиту було встановлено, що на досліджуваному підприємстві є як недостача за деякими видами товарів, так і лишній товар. Тому аудитором зроблено зауваження бухгалтерові та рекомендація виправити ситуацію проведенням 375-716 на суму 2148 грн та 282-745 на суму 120 грн. Крім того аудитором було перевірено умови збереження запасів, виявлено зіпсовані запаси на суму 560 грн. Збитки віднесено за рахунок МВО.

На другому етапі було перевірено первинну документацію із обліку товарів та їх оплати. Проведено всі накладні та податкові накладні за визначений період. В ході аудиту встановлено, що деякі накладні не містять всіх необхідних реквізитів, а тому підприємство незаконно оприбуткувало товари на склад. Для ТзОВ це могло обернутися в штраф ( при проведення податкової перевірки) в десятикратному розмірі від суми 12580 грн.

За результатами аудиту було складено висновок, який є умовно-позитивним. Формування фінансового результату проведено вірно та відповідно до чинного законодавства. Було підтверджено, що баланс станом на (01 січня 2009р. повно і достовірно відображає активи і пасиви підприємства за всіма статтями, і його складено відповідно до вимог Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 2 "Баланс", затвердженого наказом Міністер­ства фінансів України від 31 березня 1999 р.. № 87".

За результатами аудиту встановлено, що фінансовий стан підприємства є стійким, підприємство є ліквідним та платоспроможним.

В висновку обґрунтовано дійсність звітності, показано всі помилки та шляхи їх виправлення.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали