Курсова робота «Облік незавершеного виробництва», 2009 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 14.02.2010 20:38 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Теоретичні аспекти обліку незавершеного виробництва 5 1. Економічна суть незавершеного виробництва 5 1.2. Нормативно-правове регулювання обліку незавершеного виробництва 8 Розділ 2. Організація обліку незавершеного виробництва на підприємствах україни 12 2.1. Організація обліку незавершеного виробництва та відображення його у звітності 12 2.2. Податковий облік незавершеного виробництва 20 2.3. Документальне оформлення обліку незавершеного виробництва 21 2.4. Інвентаризація незавершеного виробництва 23 Висновки 30 Список використаної літератури 32

Висновок

Незавершене виробництво складається з продукції, виробленої підприємством, але не завершеної, тобто недостатньо переробленої, щоб бути використаною для поставки іншим інституційним одиницям. Облік незавершеного виробництва і незавершених робіт (послуг) здійснюється відповідно до встановленого порядку на рахунках бухгалтерського обліку, передбачених для узагальнення інформації про витрати основного і допоміжного виробництв та обслуговуючих господарств. Для обліку незвершеного виробництво передбачено декілька рахунків бухгалтерського обліку:

91 "Загальновиробничі витрати"

23 "Виробництво" (за видами виробництва)

25 "Напівфабрикати" (за видами)

93 "Витрати на збут"

92 "Адміністративні витрати"

94 "Інші операційні витрати"

90 "Собівартість реалізації"

311 "Поточні рахунки в національній валюті"

681 "Розрахунки за авансами одержаними"

36 "Розрахунки з покупцями та замовниками"

79 "Фінансові результати"

Незавершене виробництво і напівфабрикати власного виробництва (вироби, роботи і послуги) відображаються за оцінкою, що застосовується підприємством відповідно до Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" № 996-XIV від 16.07.99 р.

Коригування валових доходів і витрат передбачає порівняння балансової вартості запасів на початок і на кінець звітного періоду. При цьому слід врахувати, що згідно податкового законодавства не є запасами: незавершене виробництво, готова продукція та напівфабрикати власного виробництва.

Оцінка незавершеного виробництва проводиться за такими методами:

- ідентифікованої собівартості відповідної одиниці запасів;

- середньозваженої собівартості;

- собівартості останніх за часом надходження запасів (ЛІФО);

- нормативних затрат;

- ціни продажу.

Інвентаризація незверешеного виробництва є найбільш складною. Незавершене виробництво має бути піддане найретельнішій перевірці, і не тільки щодо виявлення фактичної наявності не завершених обробкою заготовок, деталей, вузлів, сумішей, маси, а й визначення його правильної оцінки (вартості), що є досить непростою і трудомісткою справою.При проведенні інвентаризації незавершеного виробництва комісія також звіряє відповідність фактичних витрат сировини матеріалів на одиницю продукції з нормативами, стандартами, БНіПами, контролює дотримання технології виробництва.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали