Курсова робота «Облік доходів, витрат і результатів операційної діяльності», 2009 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 14.02.2010 20:34 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Економічна сутність доходів та витрат операційної діяльності 4 1.1. Суть доходів операційної діяльності та їх класифікація 4 1.2. Суть витрат операційної діяльності та їх класифікація 5 1.3. Нормативно-правове регулювання доходів та витрат операційної діяльності 7 1.4. Організаційно-економічна характеристика ПП «Еро Плюс» 9 Розділ 2. Методика обліку доходів, витрат та результатів операційної діяльності пп «еро плюс» 19 2.1. Організація обліку доходів, витрат та результатів операційної діяльності ПП «Еро Плюс» 19 2.2. Синтетичний та аналітичний облік доходів, витрат і результатів операційної діяльності 20 2.3. Відображення доходів, витрат та результатів операційної діяльності в фінансовій звітності 30 Розділ 3. Удосконалення обліку доходів, витрат та результатів операційної діяльності 35 3.1. Вдосконалення обліку доходів, витрат та результатів операційної діяльності шляхом автоматизації обліку засобами 1-С: Підприємство 8.0. 35 3.2. Організація внутрішнього контролю за фінансовими результатами операційної діяльності 40 Висновок 42 Список використаної літератури 43 Додатки 45

Висновок

Поняття та сутність фінансових результатів операційної діяльності Законом и «Про оподаткування прибутку підприємств». Згідно даного закону, прибуток підприємства формується як різниця між валовими доходами та валовими витратами і амортизації.

Валові доходи – це загальна сума доходу платника податку від усіх видів діяльності, отриманого (нарахованого) протягом звітного періоду в грошовій, матеріальній або нематеріальній формах як на території України, її континентальному шельфі, виключній (морській) економічній зоні, так і за її межами.

Валові витрати - сума будь-яких витрат платника податку у грошовій, матеріальній або нематеріальній формах, здійснюваних як компенсація вартості товарів (робіт, послуг), які придбаваються (виготовляються) таким платником податку для їх подальшого використання у власній господарській діяльності.

Поняття "Валові витрати" і "Валові доходи" не є аналогічними витратам виробництва та обігу і доходам від реалізації та позареалізаційних операцій. Тому балансовий прибуток і прибуток за декларацією про прибуток підприємства є різними величинами.

Ще зовсім нещодавно для обліку валових доходів та валових витрат застосовувалися спеціальні рахунки бухгалтерського обліку, проте зараз облік даних категорій не є визначеним чинним законодавством, тобто проводиться у довільній формі. Бухгалтер для того, щоб визначити які суми можна віднести до валових доходів та витрат та скласти декларацію повинен використовувати журнали-ордери та первинні документи.

Облік доходів підприємства проводиться на субрахунках сьомого класу плану рахунків бухгалтерського обліку. Витрати відображаються на субрахунках дев’ятого класу на субрахунку 23 «Витрати виробництва».

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення