Курсова робота «Нормування праці персоналу ресторанного підприємства», 2008 рік

З предмету Економіка праці · додано 12.02.2010 22:20 · від АНЕТИК · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Введення 4 Розділ1.Теоретичні основи нормування праці персоналу ресторанного підприємства 6 Розділ2. Характеристика досліджуваного підприємства 16 Розділ3. Аналіз роботи досліджуваного підприємства та його недоліки 19 Розділ4. Шляхи вдосконалення нормування праці персоналу на підприємстві 35 Висновок 37 Література 39

Висновок

Я вважаю, що особливість нормування праці персоналу цілком залежить від керівника підприємства. Практично всі підприємства ресторанного господарства працюють більше встановлених норм, робочий день починається о 10.00, а закінчується о 23.00, але персонал закладу приходить на годину раніше щоб привести до ладу своє робоче місце.

Офіціанти готують зал для прийняття відвідувачів, перевдягаються у робочий одяг. Працівники кухні (кухарі), вдягнувши спеціальний одяг та вимивши руки, приступають до виготовлення заготовки на день. Бармен готує бар для праці, потім адміністратор перевіряє готовність до початку відкриття закладу.

Робоча зміна кожного працівника триває 14-15 годин, яка дуже тяжко для всіх. Тому необхідністю цього є надання вихідних та оплачуваних відпусток, лікарняних.

Відношення до праці визначається системою цінностей людини, умовами праці, створеними на підприємстві й застосовуваних стимулах.

Система нормування праці на підприємстві повинна гарантувати:

- зайнятість всіх працівників виконанням своїх обов’язків;

- надання рівних можливостей для професійного й службового росту;

- погодженість рівня оплати з результатами праці;

- створення умов безпеки праці;

- підтримка в колективі сприятливого психологічного клімату й інше.

Працівник повинен мати такі потреби, які можуть бути значною мірою задоволені в результаті винагороди. Тому керівник повинен надавати таке заохочення, яке задовольнятиме очікувану потребу працівника.

Цінністю для підприємства є результати праці підлеглих. Будь-які зусилля працівників лише тоді чогось варті, коли вони мають продуктивний та результативний характер.

Для того, щоб кожна людина успішно працювала, а заклад мав стабільність та гарну репутацію необхідно керівник повинен відноситися з повагою до працівників та намагатися задовольнити їх деякі потреби. Стимулювати роботу персоналу в грошовому виразі, так як майже для кожного гроші відіграють в житті не останню роль. Тільки так можна домогтися успіху.

Коментар модератора

Відсутні посилання на використані літературні джерела у тексті роботи.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення