Реферат «Обовязкове медичне страхування в Україні»

З предмету Страхування · додано 10.02.2010 18:05 · від Spotlight11 · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Постановка проблеми 4 2. Аналіз дослідження та публікацій з проблеми 5 3. Мета реферату 6 4. Загальна характеристика обов’язкового медичного страхування 7 5. Виклад основного матеріалу 9 Висновки 16 Список використаних джерел 17

Висновок

Ґрунтуючись на результатах проведеного дослідження можна зробити висновок, що система обов'язкового медичного страхування є об'єктивно необхідною складовою страхового ринку будь-якої країни із розвинутою соціальне орієнтованою економікою. На жаль, затримки у запровадженні вітчизняної системи обов'язкового медичного страхування, з одного боку, та недостатня ефективність функціонуючої у рамках транзитивної економіки України системи фінансового забезпечення медичного обслуговування громадян - з іншого гальмує процес економічного зростання, не забезпечує соціальну захищеність населення України. Гострота проблеми формування нового страхового механізму фінансування державної системи охорони здоров'я за умов переходу до ринкової економіки об'єктивно потребує реалізації комплексу заходів, спрямованих на розбудову і вдосконалення системи загальнообов'язкового медичного страхування.

Актуальність проблем, пов'язаних із повільним становленням ефективного механізму фінансування системи охорони здоров'я в Україні, свідчить про необхідність подальшого розвитку теоретико-методологічного базису дослідження системи обов'язкового медичного страхування. Комплексного аналізу потребує проблема визначення оптимального розміру страхової премії. Крім того, потрібно дослідити міжнародний досвід у сфері запровадження обов'язкового медичного страхування в умовах транзитивної економіки. Таким чином, необхідність проведення подальшого дослідження в даному напрямку не викликає сумніву.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?