Реферат «Лекція як організаційна форма навчання у вищих навчальних закладах (ВНЗ)», 2003 рік

З предмету Методика викладання дисциплін · додано 09.02.2010 20:13 · від Світлана · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Типи навчальних лекцій 2. Загальнодидактичні вимоги до побудови лекційного курсу 3. Організація лекційних занять 4. Методика і техніка читання лекцій 5. Переваги і недоліки лекційного викладання

Висновок

Успішне читання лекції залежить від підготовки до неї викладача: складання чіткого плану; добору матеріалу, який змістовно розкриває тему; добору наочного матеріалу для демонстрування студентам відповідних технічних пристроїв та ін. Важливо під час лекції володіти увагою студентів. Цього досягають різними прийомами: незвичний початок лекції. Увага студентів активізується, коли до них звертаються з пропозиціями на зразок «уявіть собі...», коли вони нібито стають співучасниками подій, про які йдеться на лекції. Підтримують увагу слухачів цікаві приклади-ілюстрації теоретичних положень, а також наочність, технічні засоби навчання, проблемний виклад матеріалу. Викладач може вдатися і до таких простих прийомів, як риторичні запитання, підвищення голосу, паузи та ін.

Коментар модератора

Відсутні посилання на використані літературні джерела у тексті роботи. 17 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?