Курсова робота «Особливості менеджменту в готелях», 2009 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 09.02.2010 14:35 · від Елена · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Теоретичні аспекти менеджменту в готельній сфері 6 1.1. Готельний бізнес в Україні: тенденції та перспективи 6 1.2. Особливості менеджменту в готельній сфері 8 1.3. Застосування сучасних інформаційних технологій в готелях 13 Розділ 2. Загальна характеристика готельного комплексу «Скольмо» 19 2.2. Структура управління готельним комплексом „Скольмо” 21 2.3. Надання послуг готельним комплексом „Скольмо” 30 Розділ 3. Удосконалення якості надання послуг готельним комплексом «Скольмо» 34 3.1. Шляхи вдосконалення роботи готелю „Скольмо” завдяки використанню сучасних технологій 34 Висновки 39 Список використаної літератури 42 Додатки 44

Висновок

Вітчизняна готельна сфера України стає невід'ємною частиною світового готельного господарства. В умовах розвитку країни готельний бізнес стає дієвим засобом з одного боку, формування ринкового механізму господарювання, надходження значних коштів до бюджету, створення високооплачуваних робочих місць, а з іншого боку - покращення якості життя українських громадян

Взагалі, кількість готелів в Україні порівняно з визнаними туристичними країнами світу - незначна. Такі форми готельного господарства, як мотелі, кемпінги, молодіжні бази в Україні взагалі практично відсутні. Хоча, як свідчить міжнародний досвід, саме такі підприємства могли б дати значний поштовх розвитку сфери гостинності і створенню додаткової кількості робочих місць.

Одним із головних завдань менеджменту підприємств готельного бізнесу є визначення мети, для досягнення якої формується, функціонує й розвивається дана організація як цілісна система.

Як правило, підприємства готельно-ресторанного бізнесу ставлять і реалізують не одну, а кілька цілей, важливих для їхнього функціонування та розвитку. Поряд із стратегічними завданнями їм доводиться вирішувати значну кількість поточних і оперативних. Крім економічних, перед ними стоять соціальні, організаційні, наукові й технічні завдання.

У кожному підприємстві готельного бізнесу є кілька структурних підрозділів різної величини і кілька рівнів управління, тому складається ієрархія цілей - декомпозиція цілей більш високого рівня і цілей більш низького рівня.

Для швидкого і безпомилкового контролю операцій повноцінного аналізу існуючої ситуації, швидкості і повноти обслуговування гостя у фронт-офісі, тобто для забезпечення високої економічної ефективності та високої якості послуг, неминучим і незамінним стає впровадження автоматизованих інформаційних систем управління.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?