Курсова робота «Порівняльна характеристика асортиментних фарбових товарів вітчизняного та закордонного виробництва на матеріалах магазину», 2006 рік

З предмету Товарознавство · додано 12.12.2006 11:11 · від Jannet · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Вступ. 2. Аналіз сучасного ринку фарбових товарів. 3. Історичне походження фарбованих матеріалів. 4. Класифікація асортименту фарбових матеріалів. 5. Порівняльна характеристика фарбованих матеріалів, що виставлені в магазині 5.1. Характеристика асортименту фарбових матеріалів вітчизняних фірм. 5.2. Характеристика асортименту фарбових матеріалів закордонної фірми. 6. Вимоги до якості 7. Висновки та пропозиції Література.

Висновок

На основі проведеного дослідження товарознавчих характеристик, асортименту та якості фарбових товарів, що реалізуються на підприємстві ЗАТ „Господар”, можна зробити деякі висновки.

Сучасний асортимент фарбових матеріалів дозволяє проводити практично всі види опоряджувальних робіт при будівництві й ремонті. Водорозчинні фарби застосовуються в основному для зовнішніх і внутрішніх робіт з бетонних, цегельних і гіпсових основ, підготовлених відповідним чином. Основною перевагою водорозчинних фарб є їх екологічність: на відміну від алкідних і нітроцелюлозних фарб, у їхньому складі відсутні органічні розчинники й поверхня, оброблена водорозчинною фарбою, "дихає" (тобто на поверхні, що фарбується, не утворюється паронепроникної плівки, що корисно для здоров'я людини й будівельної конструкції).

В досліджуваному магазині представлено фарбові матеріали декількох виробників – вітчизняного виробника ЗАТ „Лакма” і закордонних виробників з Фінляндії, Франції та Естонії.

Асортимент фарбових товарів розраховано на роздрібного споживача і призначений для побутового фарбування поверхонь, будівництва та ремонту. Окрім різновидів фарб, в асортименті також передбачені різні обсяги упакування, розраховані на різні обсяги робіт з фарбування, а також на різні фінансові можливості покупців.

Оцінюючи продукцію, виготовлювану в Україні, можна вважати, що фасадні фарби виробництва ЗАТ „Лакма” є конкурентоспроможним за якістю і асортиментом вироблюваної продукції. Весь набір фарб, який виготовлюється в Україні, має різноманітні споживчі властивості, які сприяють великому попиту на товар. Різноманітні призначення, кольорова гама, якість фарб, амплітуда розмірів тари, доступні ціни – все це говорить на користь виробів ЗАТ „Лакма”.

Що стосується якості представлених товарів, то ми провели порівняльний аналіз товарів різних виробників по багатьох різних параметрах і впевнились, що представлені в магазині фарбові товари є досить якісними.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення