Курсова робота «Управління конкурентоспроможністю послуг підприємства (на прикладі АКБ «ІНДУСТРІАЛБАНК»)», 2009 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 09.02.2010 10:57 · від Евгенія Романівна · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Концептуальні підходи до розробки конкурентної стратегії банку 1.1. Конкурентне середовище підприємств в умовах сучасної економічної системи 7 1.2. Сутність та функції менеджменту у банку 22 1.3. Методологічні підходи до управління конкурентоспроможністю банків 25 Розділ 2. Аналіз діяльності акб «індустріалбанк» 2.1. Аналіз ринку банківських послуг України 39 2.2. Дослідження конкурентних переваг АКБ «ІНДУСТРІАЛБАНК» 52 Розділ 3. Шляхи підвищення конкурентоспроможності АКБ «ІНДУСТРІАЛБАНК» 3.1. Вдосконалення комплексу менеджменту в банку 75 3.2. Диверсифікація менеджментових заходів 93 Висновок 104 Додатки 105 Список використаних джерел 110

Висновок

Аналіз конкурентоспроможності підприємства на прикладі АКБ «ІНДУСТРІАЛБАНК»

Предметом дослідження є теоретичні засади та методично-прикладні питання розвитку вітчизняного ринку банківських послуг.

Об’єктом дослідження виступає процес становлення та розвитку менеджментової діяльності АКБ «ІНДУСТРІАЛБАНК» та суб’єктів господарювання.

Мета курсової роботи полягає у визначенні шляхів підвищення конкурентоспроможності АКБ «ІНДУСТРІАЛБАНК» за рахунок вдосконалення комплексу менеджменту.

Завданнями роботи є проведення аналізу конкурентоспроможності банку з метою розробки шляхів його розвитку та стратегічних напрямків діяльності.

За результатами дослідження сформульовані основні концептуальні підходи до розвитку АКБ «ІНДУСТРІАЛБАНК».

Із даної курсової роботи можна зробити висновок, що АКБ «ІНДУСТРІАЛБАНК» є одним із надійних банків, займає достойну та стабільну позицію серед інших банків на ринку. А основне, АКБ «ІНДУСТРІАЛБАНК» є конкурентоспроможним, а також відповідає всім вимогам на ринку.

Коментар модератора

Відсутні посилання на використані літературні джерела у тексті роботи.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?