Реферат «Сутність податкової системи», 2007 рік

З предмету Податки, податкова система · додано 08.02.2010 12:38 · від Ната · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Теоретичні основи оподаткування 5 1.1. Основні принципи побудови податкової системи 5 1.2. Структура податкової системи та її оцінка 6 1.3. Історичні аспекти розвитку оподаткування 9 2. Роль податкової системи у формуванні бюджетів 14 2.1. Податкові надходження – основне джерело доходів бюджетів 14 2.2. Податкові важелі формування фінансового потенціалу держави 16 2.3. Ефективність податкової системи України 19 3. Проблематика розвитку податкової системи України та її вплив на дохідність бюджету 21 3.1. Актуальні проблеми податкової системи України 21 3.2. Шляхи розв’язання структурних проблем податкової системи 23 Висновки 27 Список використаної літератури 28

Висновок

В умовах ринкових відносин податкова система є одним з найважливіших економічних регуляторів, основою фінансово-кредитного механізму державного регулювання економіки. На теперішній час, враховуючи специфічні особливості економіки та традицій, Україні необхідно провести глибоку податкову реформу, створити таку податкову систему, яка реально стимулювала б економічну діяльність, захищала б інтереси держави – це не тільки захист бюджету, але й захист інтересів підприємств. Для цього, на мою думку, потрібно налагодити, в першу чергу, економічну систему – щоб вона була “прозорою”, тобто, щоб не було ніяких можливостей зловживань (на рівні державного бюджету) та “перекачування” капіталу за межі країни. В іншому разі, зміцненню економіки не допоможе навіть і податкова реформа. Надходження в бюджет тільки зменшаться, бо підприємства, навіть при низьких ставках податку, не будуть виходити з тіньової економіки через недовіру непостійному та незрозумілому податковому законодавству. Треба діяти таким чином, щоб викликати довіру у людей. А люди, в свою чергу, вкладали б капітал в українську, а не зарубіжну економіку, і фіскальна політика України стане основним джерелом наповнення бюджету.

Основним напрямом реформування податкової системи України є створення більш ефективної і раціональної податкової системи, що дозволить забезпечити сприятливі умови для ведення бізнесу, здійснення інвестицій, зростання споживчого попиту на внутрішньому ринку, а також за збільшення сукупних податкових надходжень до усіх рівнів бюджетів та державних цільових фондів.

Реалізація податкової реформи повинна бути цілеспрямованою, відкритою, системною, виваженою і поступовою у часі.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?