Курсова робота «Безготівкові розрахунки в Україні», 2006 рік

З предмету Банківська справа · додано 11.12.2006 10:25 · від chiffa · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Характеристика платіжних систем. ст 4 1.1. Загальні принципи функціонування платіжних систем в Україні. ст 5 1.2. Система електронних платежів НБУ. ст 7 1.3. Міжнародні платіжні системи ст 7 2. Аналіз безготівкових розрахунків в Україні ст 9 2.1. Загальні правила документообігу.Відкриття та ведення рахунків.ст11 2.2. Розрахунки з застосуванням платіжних доручень та платіжних вимог ст 18 2.3. Розрахунки з допомогою розрахункових чеків, платіжних карток, акредитивів. ст 22 2.4. Система клієнт-банк. Ст 26 3. Етапи впровадження та перспективи розвитку безготівкових розрахунків в Україні. ст 29 Висновок Література

Висновок

Аналізуючи все вище зазначене можна зробити висновок, що Україна є країною, яка досягла не аби яких успіхів в розвитку безготівкових розрахунків. Так Росія лише через три роки після нас почала застосовувати відправку платіжних доручень шляхом електронних переказів.

Україна має не аби який потенціал, як розумовий так і технічний, для реалізації перспективних наукових проектів в області електронного бізнесу. В Україні є потужний процесінговий центр (УкрКарт), який взаємодії з міжнародними екваренговими центрами. В Україні вже сьогодні є можливість для власників Інтернет-магазинів організовувати оплату з сайту за допомогою кредитних карток. Вже зараз кожний, хто вміє ввімкнути комп’ютер може керувати власних рахунком перебуваючи за тисячі кілометрів від України.

Як видно ми перебуваємо на стадії науково технічного буму, коли через декілька років людину з паперовими грошима будуть сприймати, як «не просунуту» особу. І найголовніше для України, не проґавити свій шанс піднятися на хвилі цих нововведень, адже для здійснення цього у нас є весь необхідний потенціал.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали