Курсова робота «Вивчення економічного потенціалу регіону Рівненської області та виявлення можливих напрямків комерційної діяльності на ринку риби та рибних продуктів (роздрібний продаж)», 2007 рік

З предмету Маркетинг · додано 02.02.2010 18:43 · від Равлюк Віра Миколаївна · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Обґрунтування вибору ніші ринку для майбутньої комерційної діяльності. 2. Характеристика суб’єктів комерційної діяльності, які працюють на ринку риби і рибних продуктів. а) виробники; б) посередники; в) конкуренти; г) споживачі 3. Суть обраної комерційної діяльності, описання комерційних і технологічних процесів, перелік додаткових послуг та конкурентних переваг підприємства. 4. Формування асортименту товарів для підприємства та організація товаропостачання даного підприємства. 5. Планування рекламних заходів і міроприємств для завоювання вибраної ніші ринку та стимулювання збуту. 6. Порядок та укладання комерційної угоди. Висновки та пропозиції. Додатки

Висновок

Для того, щоб вибрати нішу я зібрала інформацію про суб’єктів комерційної діяльності, які займаються виробництвом товарів народного споживання. Дійсно в Рівненські області їх є багато. Також існує багато підприємств, які надають послуги, адреси яких мені знадобляться при відкритті магазину.

Вивчавши ринок риби та рибних товарів я встановила, що на ньому працює багато місцевих і вітчизняних, а також закордонних виробників. Це дуже добре адже є можливість вибрати хорошого постачальника і укласти з ним договір поставки. Щодо конкурентів, то їх є також багато, але я постараюсь сформувати свої конкурентні переваги так, щоб споживачі обрали для своїх покупок саме мій магазин і неодноразово повертались до нього.

Я відвідала моїх конкурентів. Загалом у них є широкий асортимент рибних продуктів місцевих, вітчизняних і закордонних виробників, але існують певні недоліки щодо виконання службових обов’язків торговим персоналом. Моїми конкурентними перевагами будуть:

• Найняти на роботу персонал, який був би зацікавлений в обсягах продажу, приділяв би належну увагу покупцям.

• Запропонувати постійним клієнтам зразки нової продукції в подарунок.

Асортимент – це сукупність товарів, їх груп, видів і різновидностей об’єднаних за певною ознакою. В моєму магазині буде представлений найширший асортимент риби і рибних продуктів.

Я вважаю, що для мого магазину найбільш зручною буде централізована форма товаропостачання.

Реклама про мій магазин буде розміщена в газетах, журналах, на радіо Люкс FM, в буклетах, листівках. Також я буду проводити заходи стимулювання збуту, які спрямую на збільшення обсягів продажу товару. Вони будуть направлені на споживачів та на торговий персонал (премії кращим торговим працівникам, додаткові дні відпустки, поздоровлення на свята).

Я планую укладати договори поставки здебільшого з Рівненськими постачальниками зокрема з ПП Ковальчук М.Ф, в якого найширший асортимент маринованої продукції (понад 25 видів маринованих оселедців, скумбрії та лосося), з найбільшим оптовим постачальником Рівного - РівнеОптТорг та ще з декількома постачальниками з сусідніх областей

Крім того я, як майбутній власник магазину ознайомилась з такими комерційними угодами як: договір купівлі-продажу, оренди, консигнації, бартерною угодою.

В цілому дослідження підтверждує, що комерційна діяльність на ринку роздрібного продажу риби та рибних продуктів є доцільною і прибутковою справою.

Коментар модератора

Робота не містить посилань до літератури

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали