Курсова робота «Розрахунок цифрового фільтру методом вагового вікна», 2006 рік

З предмету Радіотехніка · додано 09.02.2010 00:32 · від Кет · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ с.4 1. Критерії до синтезу цифрових фільтрів та формулювання вимог до частотних характеристик фільтра с.6 2. Обґрунтування методики проектування цифрового пристрою с.8 3. Розрахунок цифрового фільтру с.15 4. Структурна схема цифрового фільтру с.18 5. Опис функціональної схеми пристрою с.20 6. Аналіз цифрового фільтру засобами модуля FDATool пакету MATLAB с.22 7. Аналіз швидкодії цифрового фільтра с.23 Висновки с.24 Список використаної літератури

Висновок

В даному курсовому проекті було розроблено один з найбільш використовуваних пристроїв в практиці цифрової обробки сигналів – це цифровий фільтр, а саме фільтр низьких частот. Згідно з завданням було розраховано коефіцієнти імпульсної характеристики фільтра, за якими було отримано системну функцію, а потім отримано амплітудно-фазочастотну характеристику.

Як видно з практики побудови цифрових фільтрів, КІХ-фільтри синтезовані за допомогою метода вагового вікна мають великий порядок. Це пов’язано з забезпеченням вузької перехідної смуги. Також важливо відмітити, що при практичній реалізації такого фільтра недоліком є те, що необхідна велика кількість апаратних засобів та великий час обрахунку математичних операцій. Для деякої компенсації згаданих вище недоліків необхідно підбирати елементну базу з як найбільшою швидкодією, що в даний час з розвитком мікронних технологій виробництва моно-кристальних мікросхем особливих труднощів не складає.

Що ж стосується фільтра, розробленого в даному проекті, то перехідна смуга забезпечується досить добре, а вимоги до лінійності ФЧХ в смузі пропускання виконуються.

Для апаратної реалізації було обрано серії мікросхем К555,К155 і К1802 (ТТЛ), яка задовольняє як по малому споживанню електричного струму, так і по швидкодії.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?