Реферат «Оптимізація структури джерел фінансування проектів», 2006 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 01.02.2010 12:41 · від VaNo · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Основні складові джерел фінансування та етапи аналізу структури капіталу 4 2. Ефект фінансового леверіджу, як один із основних засобів оптимізації структури капіталу 6 3. Метод доходу на акцію, як один із методів оптимізації структури капіталу 15 Висновок 19 Список використаної літератури 20

Висновок

Навколо проблем визначення оптимальної структури капіталу, що залучається для фінансування інвестиційних проектів, у економічній теорії завжди існували суперечки.

Зокрема, науковці не завжди погоджуються між собою щодо питань структури капіталу. Це цілком нормально, бо різні погляди призводять до кращого розуміння складних процесів у сфері фінансування інвестицій. Одна група дослідників стверджує, що зміни в структурі капіталу призводять до зміни вартості капіталу фірми. Інша група доводить, що зміни фінансового леверіджу (В/К) або структури капіталу не впливають на вартість капіталу фірми. Однак обидві групи зробили важливий внесок у розвиток теорії структури капіталу.

Підсумовуючи все вищенаведено можна дійти висновку, що істина, як завжди при наявності декількох теорій, знаходиться десь посередині, і не виключено, що з часом виникнуть нові теорії, які заперечуватимуть існуючі на сьогоднішній день.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?