Реферат «Валеологія. Проблема здоров'я в житті людини», 2005 рік

З предмету Фізичне виховання · додано 30.01.2010 21:41 · від Юлія · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 2 1. Поняття валеології, завдання та принципи 3 2. Проблема здоров’я в житті людини 5 3. Поняття здоров’я, фактори і ознаки здоров’я 8 4. Адаптаційні можливості організму та резерви гомеостазу як показники рівня здоров’я 15 Список використаної літератури 21

Висновок

Протягом багатовікової історії людства на різних етапах розвитку суспільства вивченню проблем здоров’я завжди приділялася велика увага. Представники різних наук та фахів робили спроби проникнути в таємниці феномена здоров’я, визначити його сутність для того, щоб навчитися вміло керувати ним, економно використовувати здоров’я протягом усього життя та знаходити засоби для його збереження.

Здоров’я людей належить до числа як локальних, так і глобальних проблем, тобто тих, що мають життєво важливе значення як для кожної людини, кожної держави, так і для всього людства в цілому.

Поняття здоров’я є надзвичайно складним і широким. Здоров’я включає багато складових, ознак, його можна розглядати у різних аспектах, крім того здоров’я для кожної людини своє і зумовлене безліччю факторів. Поняття “здоров’я” належить до числа складних медико-філософських уявлень. Нині існує відносно велика кількість різноманітних за напрямом, структурою та змістом визначень поняття “здоров’я”. Т.І. Калью на основі вивчення світового інформаційного потоку документів склав перелік 79 визначень сутності здоров’я людини, але і він є далеко не повним. У преамбулі Статуту Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВОЗ) говориться, що здоров'я - це стан повного фізичного, духовного і соціального благополуччя, а не тільки відсутність хвороб або фізичних дефектів

Взагалі “здоров’я” – це природний стан організму, який характеризується його рівновагою з навколишнім середовищем і відсутністю будь-яких хворобливих змін. Здоров’я людини визначається комплексом біологічних (спадкових і набутих) і соціальних факторів.

Коментар модератора

Відсутні посилання на використані літературні джерела у тексті роботи.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?