Курсова робота «Управління фінансовими ризиками підприємств», 2009 рік

З предмету Фінансовий менеджмент · додано 30.01.2010 15:16 · від Ната · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Ризики у фінансово-господарській діяльності суб’єкта господарювання 4 1.1. Умови виникнення ризиків 4 1.2. Види фінансових ризиків та їх характеристика 6 1.3. Критерії прийняття управлінських фінансових рішень в умовах невизначеності 8 2. Модель управління фінансовими ризиками 11 2.1. Структура моделі управління ризиками 11 2.2. Основні кількісні показники, що використовуються в моделі управління ризиками 13 2.3. Моделі оцінювання ймовірності банкрутства підприємства: двохфакторна модель і модель Альтмана 15 3. Нейтралізація фінансових ризиків 19 3.1. Страхування фінансових ризиків 19 3.2. Формування організаційних структур управління ризиками на підприємствах вугільної галузі 21 3.3. Диверсифікація як засіб зменшення величини фінансового ризику 24 Висновок 26 Список використаної літератури 27 Додаток А 29 Додаток Б 31 Додаток В 33

Висновок

Ризик є невід'ємним атрибутом фінансово-господарської діяльності підприємств і потребує значної уваги з боку фінансових менеджерів. Існування певного рівня ризику операцій зовсім не означає, що від них треба відмовитися. Адже відмова буде рівнозначною втраті очікуваних доходів і прибутків. В усьому потрібна міра і зваженість фінансових рішень.

Звичайно, від можливих втрат у ринковому середовищі ніхто не застрахований. Але це не свідчить про те, що з метою повного уникнення втрат потрібно проводити лише консервативну політику. Важливо не просто боятися ризиків у ринковій діяльності, а вчасно аналізувати причини небажаного розвитку подій, враховувати попередній негативний досвід, постійно коригувати систему оперативних дій з позицій максимізації результату.

Політика управління фінансовими ризиками є складовою загальної фінансової стратегії підприємства і полягає у розробці цілої системи заходів з виявлення фінансових ризиків, оцінювання рівня їх концентрації та імовірності виникнення, попередження небажаних наслідків ризикових подій та компенсації понесених втрат.

Механізм нейтралізації фінансових ризиків ґрунтується на використанні сукупності методів і прийомів зменшення можливих фінансових втрат. Їх вибір значною мірою залежить від специфіки підприємницької діяльності суб’єкта господарювання, стратегії досягнення пріоритетних цілей, конкретної ситуації.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?