Реферат «Державне регулювання ринку цінних паперів», 2006 рік

З предмету Економіка · додано 29.01.2010 15:48 · від Taras · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Принципи і необхідність державного регулювання ринку цінних паперів. 2. Форми та структура державного регулювання ринку цінних паперів. 3. Система державних органів на ринку цінних паперів. Висновок Список використаних джерел

Висновок

Державне регулювання ринку цінних паперів та державний контроль за випуском і обігом цінних, паперів та іх похідних в Україні здійснюється у відповідності із Законом України «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні» (введеного в дію Постановою Верховної Ради України №75/96-ВР від 30.10.96р.).

Державне регулювання ринку цінних паперів здійснюється у таких формах: прийняття актів законодавства з питань діяльності учасників ринку цінних паперів; регулювання випуску та обігу цінних паперів, прав та обов'язків учасників ринку цінних паперів; видачі спеціальних дозволів (ліцензій) на здійснення професійної діяльності, на ринку цінних паперів та забезпечення контролю за такою діяльністю: заборони та зупинення на певний термін (до одного року) професійної діяльності на ринку цінних паперів у разі відсутності спеціального дозволу -ліцензії, на цю діяльність та притягнення до відповідальності за здійснення такої діяльності згідно з чинним законодавством ; реєстрації випусків (емісій) цінних паперів та інформації про випуск (емісію) цінних паперів; контролю за дотриманням емітентами порядку реєстрації випуску цінних паперів та інформації про випуск цінних паперів, умов продажу (розміщення) цінних паперів, передбачених такою інформацією; створення системи захисту прав інвесторів і контролю за дотриманням прав емітентами цінних паперів та особами, які здійснюють професійну діяльність на ринку цінних паперів; контролю за достовірністю інформації, що подається емітентами та особами, які здійснюють професійну діяльність на ринку цінних паперів, контролюючим органом; встановлення правил та стандартів здійснення операцій на ринку цінних паперів та контролю за їх дотриманням; контролю за дотриманням антимонопольного законодавства на ринку цінних паперів; контролю за системами ціноутворення на ринку цінних паперів; контролю за діяльністю осіб, які обслуговують випуск та обіг цінних паперів; проведення інших заходів щодо державного регулювання і контролю за випуском та обігом цінних паперів.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?