Курсова робота «Використання еластичності пропонування у мікроекономічних моделях», 2008 рік

З предмету Економіка · додано 29.01.2010 12:26 · від Тетяна · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Сутність мікроекономічної моделі 5 1.1. Етапи моделювання 6 1.2. Побудова мікроекономічної моделі 8 2. Пропозиція і закон пропозиції 10 3. Еластичність пропозиції 15 3.1. Види еластичності пропозиції 16 3.2. Використання теорії еластичності в податковій політиці 19 Висновок 22 Практичне завдання 23 Список використаної літератури 25

Висновок

Будь-який ринок складається із покупців, що бажають придбати товар, і постачальників, що бажають цей товар продати. Кожна із сторін намагається максимально повно задовольнити власні потреби при будь-якій ціні, що встановлена на товар, однак кожна сторона знаходиться у власті стримуючого фактору: покупців стримує обмеженість свого бюджету, а постачальників– обмеженість своїх технологічних можливостей. Наявність цих стримуючих факторів призводить до того, що при незмінності усіх інших умов, але зміні ціни на товар, попит і пропозиція будуть змінюватися.

Характерна крива пропозиції, що відображає залежність кількості товарів, що постачальники готові продати, від ціни на даний товар, являється зростаючою. Конкретне положення кривої пропозиції в осях визначається рядом нецінових параметрів пропозиції.

Еластичність пропозиції залежить від складності перерозподілення ресурсів між альтернативними областями їх використання. В свою чергу, ця мобільність ресурсів залежить від кількості часу, що має в розпорядженні виробник для того, щоб пристосуватися до даної зміни ціни..

В даній курсовій роботі ми розглянули, які бувають мікроекономічні моделі. З’ясували, що мікроекономічна модель у вигляді графіків є найбільш застосованою.

Проаналізували пропозицію і її еластичність за допомогою тих же графіків

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали