Реферат «Державна податкова служба як орган контролю. Функції, повноваження й обов’язки податкової політики», 2008 рік

З предмету Право · додано 25.01.2010 14:36 · від Кароліна Ортман · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Структура податкової служби 2. Задачі податкових органів 3. Права та обов'язки податкових органів 4. Функції податкових органів 5. Податкова міліція: функції, права та обов’язки Висновок Використана література

Висновок

Податкова служба – це важлива складова органів виконавчої влади в Україні. Організовуючи і контролюючи надходження податкових і окремих видів неподаткових платежів, вона забезпечує стабільне функціонування держави і здійснення нею своєї соціальної, економічної та інших функцій.

Через систему взаємозв’язків між різними ланками податкової служби вона ефективно виконує покладені на неї завдання, що передбачені ЗУ „Про державну податкову службу в Україні”, чим забезпечують виконання бюджету України, що в свою чергу підтримуючи соціальну стабільність в суспільстві. Провівши аналіз діяльності ДПС України ми дійшли висновку, що дана структура здійснює свої функції ефективно. Протягом 2002-2008 років податкова служба виконувала усі цілі, які перед нею стояли і тому надходження у державний бюджет були стабільними.

Через розгалужену мережу органів ДПС, таких як ДПІ та ДПА, органи податкової міліції вона виконує свої основні завдання, такі як здійснення контролю за додержанням податкового законодавства, контроль за правильністю обчислення, повнотою і своєчасністю сплати до бюджетів та інші. Аналіз виконання бюджетного розпису у різних регіонах протягом 2008 року показав, що переважна більшість регіональних органів податкової служби ефективно справляються з поставленими перед ними завданнями. Але завдяки сукупності реформ загальна ефективність ДПС може підвищитися.

Тут можна виділити такі напрямки удосконалення цієї структури, як реорганізація податкових підрозділів за функціональними ознаками, удосконалення податкового законодавства, удосконалення системи виконавського управління, удосконалення системи адміністрування податків, надання ширших повноваження для органів, можливості самостійно проводити слідчі дії. Тут може знадобитися іноземний досвід, адже зарубіжні податкові системи виступають інструментом підвищення конкурентоспроможності держави та сприяють зростанню економічної активності суб’єктів господарювання, що нажаль не характерно для України.

Коментар модератора

Відсутні посилання на використані літературні джерела у тексті роботи.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?