Дипломна робота «Митно-тарифне регулювання ЗЕД в Україн», 2008 рік

З предмету ЗЕД · додано 24.01.2010 13:52 · від sprehen · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Сутність митно-тарифного регулювання Зед 7 1.1. Теоретичні основи митно-тарифного регулювання ЗЕД 7 1.2. Тарифні методи регулювання ЗЕД в зарубіжних країнах 12 1.3. Роль митних платежів у механізмі митного регулювання 22 Розділ 2. Аналіз митно-тарифного регулювання зед В україні 29 2.1. Методологія визначення митної вартості при експортно-імпортних операціях 29 2.2. Аналіз митного тарифу, як головного елемента митно-тарифного регулювання ЗЕД в Україні 38 2.3. Ефективність податкового регулювання зовнішньої торгівлі в Україні 51 Розділ 3. Сучасні тенденції у шляху підвищення ефективності митно-тарифного регулювання зед в україні 58 3.1. Сучасні тенденції розвитку митно-тарифного регулювання ЗЕД в умовах приєднання України до СОТ 58 3.2. Електронна митниця України, та шляхи підвищення ефективності механізму митно-тарифного регулювання ЗЕД в Україні 68 Висновки 83 Список використаних джерел 85

Висновок

Розглядаючи митно-тарифне регулювання ЗЕД в Україні, ми досягли головної мети – розробили рекомендацій з удосконалення митно-тарифного регулювання ЗЕД в Україні. Це було досягнено завдяки детального аналізу усіх поставлених завдань. Таким чином, можна зробити висновки в проведеній роботі:

• ми зазначили необхідність введення ефективної митно-тарифної політики країни як регулюючої складової зовнішньоекономічних відносин між країнами світу;

• дослідили та проаналізували митно-тарифні методи регулювання ЗЕД України та зарубіжних країн, та впевнились в необхідності використання світового досвіду задля встановлення ефективної, гнучкої та прибуткової митно-тарифної політики в Україні;

• виявили проблеми митно-тарифної політики України, та неспроможність країни досягнути конкурентоспроможності навіть на базових умовах, а це свідчить про необхідність втручання міжнародних організацій для надання хоча б консультативних рішень наданої проблеми, адже Україна не спроможна самостійно піднятися до бажаного результату;

• виявили перспективу «електронної митниці» України яка є необхідністю при інтеграції країни до СОТ, що допоможе швидше увійти у світовий простір, однак це принесе багато негативного для вітчизняного виробника, та для країни в цілому, для реабілітації ж потребується багато часу, аби продукція відповідала міжнародним стандартам.

Створюючи ціновий бар’єр на шляху руху товарів до споживача шляхом застосування до товарів, при їх переміщенні через митний кордон, встановлених податкових ставок, держава підвищує рівень цін і захищає національного виробника. Але це не триватиме довго. Україна прагне стати з країни, що розвивається, в промислово-розвинену країну, і тому, до вступу у СОТ більшість мит підвищилися, щоб поповнити витрати, які приведуть із значно меншою ставкою на ввезення імпортного товару.

В західноєвропейських країнах (а ці країни промислово-розвинені) імпортні мита стали дієвим ціноутворюючим фактором, що робить вплив на рівень як оптових, так і роздрібних цін, а, отже, і на результати господарської діяльності підприємств. Митні тарифи розглянутих країн передбачають поточних змін тарифних ставок та введення додаткових мит і зборів спеціально уповноваженими на це організаціями. Звичайно, з подальшим затвердженням уряду.

Така тактика дозволяє зробити митно-тарифну політику більш гнучкою, своєчасно враховувати мінливі умови зовнішньої торгівлі що здійснюються в країнах Східної Європи перетворення спрямовані на використання ринкових механізмів регулювання господарської діяльності, а також на стимулювання більш активної участі цих країн у міжнародних економічних відносинах. А це, в свою чергу, викликає необхідність суттєвої коригування національних митних тарифів, застосування загальновизнаних правил і норм, чого і потребує українська митно-тарифна система.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали