Курсова робота «Проектування сівозмін, системи обробітку грунту та заходів боротьби з бур’янами у ТОВ „Оксамит”», 2006 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 23.01.2010 18:27 · від фима · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 2 I. Природнокліматичні відомості про господарство 3 1.1. Загальні відомості про господарство 3 1.2. Кліматичні умови 4 1.3. Характеристика ґрунтового покриву 5 1.4. Земельні угіддя 7 ІІ. Проектування сівозмін 8 2.1. Наукові основи сівозмін 8 2.2. Удосконалення структури посівних площ і системи сівозмін 11 2.3. Проектування сівозмін 13 2.4. Характеристика існуючих сівозмін господарства 15 2.5. Науково обґрунтована система сівозмін для господарства 17 2.6. Оцінка ефективності сівозмін 19 2.7. Освоєння нових сівозмін 21 ІІІ. Система обробітку грунту в польовій сівозміні 23 IV. Система захисту рослин від бур’янів у сівозміні 28 Висновки 30 Список літератури 31

Висновок

ТОВ „Оксамит” Жовтневого району Миколаївської області розташоване у зоні південного степу. Господарство спеціалізується на вирощуванні зернових і технічних культур.

Розташування господарства має сприятливі умови, лімітуючим фактором є кількість опадів. Вегетаційний період складає 225 днів, а сума ефективних температур > +10оС – 1440оС, що дає змогу вирощувати більшість сільськогосподарських культур. Однак одним із лімітуючи факторів при вирощуванні сільськогосподарських культур є природне вологозабезпечення (річна кількість опадів складає 450 мм). Тому усі сільськогосподарські заходи необхідно спрямовувати на мінімалізацію обробітку грунту для максимального збереження ґрунтової вологи та природних процесів мінералізації. У сівозмінах потрібно вирощувати ті види культурних рослин, які використовують запаси вологи, що містяться в грунті у весняний період і у першій половині літа.

Виключення проса і гречки пов’язано з подовженим періодом вегетації. Ці культури замінено на більш інтенсивні: озима пшениця, яка тричі вводиться у сівозміну, і горох, вегетаційний період якого становить 80 – 100 днів, що дозволяє використовувати весняні запаси вологи в грунті. Ця сівозміна переважає існуючу як за валовим збором врожаю, так і за енергетичною цінністю дещо перевищує існуючу, що забезпечує менший винос поживних речовин із грунту і збільшує запаси вологи. Введення у сівозміну гороху сприяє збагаченню грунту азотом.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?