Курсова робота «Звіт з практики з менеджменту по ВАТ “Миколаївбудтранс”», 2007 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 23.01.2010 18:18 · від фима · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Загальні питання 1.1. Характеристика галузі, підприємства, продукції, що випускається, перспективи подальшого розвитку 3 1.2. Методи планування на підприємстві 5 1.3. Функція організації (організаційна структура підприємства в цілому та його підрозділів, делегування повноважень, посадові інструкції) 6 1.4. Форми та системи оплати праці, система мотивації робітників 9 1.5. Забезпечення якості та сертифікації послуг 11 1.6. Види та порядок контролю 13 1.7. Системи матеріально-технічного постачання 15 1.8. Маркетингова діяльність на підприємстві 17 1.9. Системи комунікацій на підприємстві 18 1.10. Застосування ЕОМ в управлінні підприємством 19 1.11. Зовнішньоекономічні зв’язки підприємства та перспективи їх подальшого розвитку 20 1.12. Правила і норми охорони праці, техніки безпеки, захист навколишнього середовища 21 2. Індивідуальне питання. Аналіз системи мотивації персоналу на підприємстві та її недоліки 25 Висновки і пропозиції 35 Літературні джерела 37 Додаток 1 38 Додаток 2 40

Висновок

ВАТ “Миколаївбудтранс” – напрочуд велике за площею підприємство, діяльність якого направлена на надання транспортних послуг по перевезенню вантажу по території України. На цей час склалася ситуація на ринку транспортних послуг по вантажоперевезенням, яка змушує віддавати в оренду значну частину підприємства. Ця ситуація охоплює соціально-економічні фактори, такі як: неплатоспроможність клієнтів, підвищення цін на паливо та запасні частини, поява приватних підприємств, які є основними конкурентами, а ціни на їх послуги значно нижчі.

Власністю підприємства є 77 автомобіля, 80% з яких є застарілими, а деякі навіть в неробочому стані. Один автомобіль коштує в середньому 20 тис. дол., тому підприємство не в змозі одразу замінити старий парк машин на новий. Одним із виходів з цієї ситуації є необхідність ефективного планування процесу матеріально-технічного постачання, яке на сьогоднішній день майже відсутнє. Інколи, для того, щоб машина виїхала на лінію не вистачає однієї єдиної деталі. Як наслідок – безрезультатне витрачання часу, що приводить до того, що підприємство втрачає значну суму грошей.

Аби розширити коло клієнтів необхідно встановити зв’язки з певними підприємствами як у межах міста, так і поза його межами; розмістити рекламу у таких рекламних газетах, як “Маклер”, “Позвони”, “Купи меня” тощо; отримати доступ до Інтернету, оскільки сучасні підприємства мають змогу їм користуватися.

Значної уваги на підприємстві заслуговує система мотивації персоналу. Найбільш ефективним способом мотивації водіїв є співвідношення методів матеріального та нематеріального стимулювання за умови, що будуть враховуватися як індивідуальні потреби кожного робітника, так і цілі підприємства. Однак, враховуючи соціальні, політичні та економічні фактори сьогодення, найбільш вагомими на підприємстві є методи матеріального стимулювання, до яких відносяться: виплати заробітної плати, різноманітних премій, заохочень, одноразових виплат тощо. Не менш важливими є методи нематеріального стимулювання, які майже відсутні на підприємстві, що є недоліком системи мотивації персоналу. Для більш ефективної мотивації персоналу підприємству пропонується переглянути систему мотивації персоналу, а саме:

1. Методи матеріального стимулювання – підвищення заробітної плати, створення фонду матеріального стимулювання.

2. Методи нематеріального стимулювання – надання кожному водію можливості мобільного зв'язку; участь працівників у прийнятті рішень для усунення існуючих проблем; створення позитивного психологічного клімату в колективі; організація відпочинку після роботи (вечірки, свята) та під час обідньої перерви (побудова альтанки для гри у шахи тощо); створення власної їдальні на території підприємства та надання можливості працівникам підприємства придбання їжі за півціни; організація фізкультурно-оздоровчих заходів (відвідування басейну, сауни щонеділі); надання кожному впевненості у забезпеченні роботою; отримання другої професії.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали