Курсова робота «Організація обслуговування інструментом і технологічною оснасткою», 2008 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 20.01.2010 18:39 · від Оля · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 5 1. Склад, значення і завдання інструментального господарства 7 2. Організація і управління інструментальним господарством 16 3. Визначення потреби в технологічній оснастці та інструменті 3.1. Загальна схема розрахунку потреби в інструменті та визначення номенклатури застосованого інструмента 35 3.2. Планування потреби підприємства у різних видах оснащення при різних типах організації виробництва 37 3.3. Визначення загальнозаводського оборотного фонду інструмента 44 4. Шляхи удосконалення інструментального господарства підприємства в сучасних умовах 47 Висновки 51 Список використаної літератури 52

Висновок

Таким чином, інструментальне господарство підприємства – це сукупність спеціальних підрозділів (цехів, відділів, бюро і т.д.), зайнятих проектуванням, придбанням, виготовленням, ремонтом і відновленням інструмента і технологічної оснастки, а також їх обліком, зберіганням та видачею в цехи і на робочі місця.

Передумовами раціональної організації інструментального господарства є класифікація й індексація інструмента і технологічного оснащення, що дозволяють усе різноманіття оснащення звести до єдиної системи угруповання за одним головним чи декількома основними ознаками. У результаті цього переборюються труднощі, пов'язані з організацією обліку, збереження і видачі оснащення, а також з організацією виробництва і придбання його у потрібних кількостях. Правильна організація діяльності інструментального господарства, що включає планування, облік, зберігання, ремонт і відновлення інструмента, неможлива без чіткої класифікації й індексації інструмента.

Для визначення потреби в оснащенні для цеху шлакопереробки зробила розрахунки за двома методами:

- за нормами оснащення;

- за нормами витрат (розрахунковий).

Розрахувавши витрату універсального різального інструменту за допомогою норм оснащення для цеху шлакопереробки отримала 83 штуки, а витрата універсального вимірювального інструменту за нормами витрат інструменту у нашому цеху буде складати 371 штуку.

Внаслідок удосконалення організації виробництва отримали економію витрати інструменту за 2008 рік у розмірі 6460,13 грн., а економічний ефект склав 17666307 грн.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?