Мова та ділове листування як складові комунікацій

1 грн Вартість завантаження
Визначення досліджене авторами: Гірняк О.М., Лазановський П.П.

Хміль Ф. І. дане питання висвітлює так:

Під діловими листами розуміють різні за змістом документи, що виділяються за єдиним способом передавання текстів — поштовим зв'язком. У формі ділових листів можуть бути запити, нагадування, повідомлення, відповіді, прохання та ін. Тепер ці документи є основною зв'язуючою ланкою між підприємствами, організаціями та установами і займають приблизно 80% загального обсягу документації. Поступаючись у швидкості доставки інформації порівняно з іншими видами (телекс, телефон, комп'ютерний зв'язок) ділові листи вигідно відрізняються від них варіантністю обсягу, представництвом, дешевизною. Звичайний лист незамінний у рекламній діяльності, при розсиланні комерційних пропозицій; тільки він може створити позитивне враження про вас і вашу діяльність при перших позаособових контактах із закордонними партнерами.

Юридично правильно оформлений, написаний гарною мовою, на фірмовому бланку, однозначний за вмістом діловий лист — одна з передумов успіху.

Ви бачите тільки частину тексту. Для доступу до повної версії необхідно придбати доступ, або авторизуватись якщо доступ уже придбано.
Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 1 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення