Організація прийому відвідувачів

1 грн Вартість завантаження
Визначення досліджене авторами: Гірняк О.М., Лазановський П.П.

Хміль Ф. І. дане питання висвітлює так:

Організаторська робота керівника немислима без контактів з підлеглими і працівниками вищих органів управління, з представниками постачальників, партнерів по господарських операціях, контролюючих органів, врешті з фізичними особами — пайовиками, працівниками кооперативних підприємств і організацій, які відвідують цю організацію для вирішення особистих питань. У ході таких контактів, як правило, здійснюваних у процесі прийому керівником відвідувачів, останній дістає досить цінну інформацію, необхідну для процесів прийняття рішень, а основне — для вдосконалення ходу виконання їх. Крім того, прийом відвідувачів з особистих питань відображає виконання керівником соціальної ролі організації чи підприємства, яку він уособлює, щодо суспільства або його частини. У нашому випадку прийом відвідувачів-пайовиків є одним з проявів демократичного характеру управління споживчою кооперацією.

При вирішенні питань організації прийому відвідувачів необхідно пам'ятати одне важливе правило: час відвідувача не менш цінний, ніж час працівника апарату управління. Додержанню цього правила сприяють: а) встановлення певних днів та годин прийому відвідувачів з службових та особистих питань; б) інформація відвідувачів.

Прийом відвідувачів з службових питань потрібна встановити протягом усього робочого тижня в певні години, наприклад, після обідньої перерви. Тоді керівник до обіду може займатися вирішенням поточних питань, а після обідньої перерви поряд з вирішенням цих питань приймати відвідувачів — представників сільськогосподарських підприємств, заводів, фабрик та інших організацій і установ, які пов'язані господарськими взаємовідносинами з кооперативною організацією.

Ви бачите тільки частину тексту. Для доступу до повної версії необхідно придбати доступ, або авторизуватись якщо доступ уже придбано.
Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 1 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення