Організація і проведення службових нарад

1 грн Вартість завантаження
Визначення досліджене авторами:

Хміль Ф. І. дане питання висвітлює так:

Службові наради як спосіб колективного вирішення проблем — одна з важливих форм управлінської діяльності. Керівники і фахівці витрачають на такі ділові зустрічі 20—30 % робочого часу. Однак, як свідчить досвід, наради не завжди дають очікуваний ефект через неправильну технологію їх організації і проведення. Як правило, наради скликають надто часто і готують їх незадовільно. До участі в них залучають багато осіб, причому здебільшого перших керівників. Необґрунтована тривалість основної доповіді і дебатів, нечіткий стиль проведення нарад призводять до затягування їх. Рішення, які приймаються на нарадах, часто незадовільно оформлюють, а у процесі виконання погано контролюють і це зводить ефективність їх нанівець. Тому часто виникає потреба повторного проведення засідання з тих самих питань.

Ви бачите тільки частину тексту. Для доступу до повної версії необхідно придбати доступ, або авторизуватись якщо доступ уже придбано.
Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 1 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення