Побудова професійного апарату управління в ланках споживчої кооперації

1 грн Вартість завантаження
Визначення досліджене авторами:

Хміль Ф. І. дане питання висвітлює так:

Виконавчо-розпорядчі органи управління кожної ланки споживчої кооперації створюють професійний апарат управління, який складається з фахівців, об'єднаних у відділи, групи, управління. Таким чином, у споживчих товариствах та в споживспілках застосовується лінійно-функціональна (штабна) організація управління, а в підприємствах споживчих товариств і споживспілок застосовується лінійна.

Професійний апарат управління споживчого товариства складається з голови правління, його заступників по торгівлі, по заготівлях та по кадрах, з фахівців, об'єднаних у два відділи — бухгалтерію і торговий відділ, та з окремих виконавців, включаючи технічних працівників.

Бухгалтерію споживчого товариства очолює головний бухгалтер. До її складу входять бухгалтери, що відповідають за окремі ділянки обліково-фінансової роботи: облік товарно-матеріальних цінностей, грошей, пайовиків та ін. Головному бухгалтеру підпорядковуються також ревізор-інвентаризатор та касир.

Ви бачите тільки частину тексту. Для доступу до повної версії необхідно придбати доступ, або авторизуватись якщо доступ уже придбано.
Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 1 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні визначення