Інформаційне забезпечення управлінської праці

1 грн Вартість завантаження
Визначення досліджене авторами:

Хміль Ф. І. дане питання висвітлює так:

Управління будь-якою соціально-економічною системою пов'язане з інформаційними процесами. Високоефективна управлінська діяльність може здійснюватися не інакше як на основі бездоганного інформаційного матеріалу (причому сама ця діяльність завершується видаванням нової інформації).

Інформація являє собою зв'язуючу основу процесу управління, оскільки саме вона містить відомості необхідні для оцінки ситуації та прийняття управлінського рішення. Будь-яке управління передбачає вплив на об’єкт, який здійснюється видаванням управлінських команд, розроблених на основі аналізу наявних інформаційних характеристик ситуації. Відсутність інформації лишає керівника можливості свідомих та аргументованих дій, оскільки вона служить вихідним матеріалом для теоретичної та практичної діяльності людини, розкриття механізму перетворення можливості в дійсність.

Ви бачите тільки частину тексту. Для доступу до повної версії необхідно придбати доступ, або авторизуватись якщо доступ уже придбано.
Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 1 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення