Стиль керівництва та управління

1 грн Вартість завантаження
Визначення досліджене авторами: Гірняк О.М., Лазановський П.П. · Кузнецов Ю.В., Подлесных В.И.

Хміль Ф. І. дане питання висвітлює так:

Під словом «стиль» розуміють ту особливість, яка часто не має певного кількісного виміру і сприймається нами інтуїтивно як щось, що відрізняє один об'єкт від іншого. Так, під словом «стиль» розуміють напрям у розвитку мистецтва, архітектури, духовну культуру, ввічливе обходження та ін.

У літературі поняття «стиль управління» застосовується у таких значеннях: філософія менеджменту; клімат у групі (колективі); модель або система управління; гнучка поведінка керівника щодо співробітників; техніка чи технологія управління. Трапляються поняття «стиль керівника» і «стиль управління», між якими здебільшого ставлять знак рівності.

Якщо звести всі наявні визначення стилю управління (керівництва) до єдиного знаменника, можна дати таке визначення стилю управління. Стиль управління — це гнучка поведінка керівника щодо співробітників, яка змінюється в часі залежно від ситуації і виявляється в способах виконання управлінських робіт підпорядкованим керівнику управлінським апаратом. Інакше кажучи, стиль управління — більш широке поняття, яке характеризує не тільки стиль роботи керівника, а й стиль роботи всього апарату управління.

Ви бачите тільки частину тексту. Для доступу до повної версії необхідно придбати доступ, або авторизуватись якщо доступ уже придбано.
Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 1 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні визначення