Вимоги до особистості сучасного менеджера

1 грн Вартість завантаження
Визначення досліджене авторами: Кузнецов Ю.В., Подлесных В.И.

Хміль Ф. І. дане питання висвітлює так:

У доринковий період роль керівника була зрозумілою і чітко визначеною, його завданням було розподілити роботу, встановити та підтримувати стандарти, стежити за дисципліною. Влада керівника практично не підлягала сумнівам і багато факторів діяло на його користь. При прийнятті рішень слово керівника було вирішальним. Його статус був настільки високим, що ніщо не загрожувало його праву контролювати і наводити дисципліну. У багатьох випадках керівник одноособово наймав на роботу та звільняв працівників. Праця і поведінка працівників поза роботою контролювалися партійними органами, державною профспілкою.

Фундаментальні зміни в суспільстві зумовили і зміни в діяльності керівника (менеджера). Практично всі нові тенденції значно ускладнюють і змінюють діяльність керівника в сьогоденних, а особливо в завтрашніх умовах.

Діяльність сучасного керівника організації чи підприємства залежить від впливу ряду політичних, соціальних, економічних та психологічних факторів, які формують комплекс факторів дестимулюючого і стимулюючого напрямів.

Ви бачите тільки частину тексту. Для доступу до повної версії необхідно придбати доступ, або авторизуватись якщо доступ уже придбано.
Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 1 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні визначення