Курсова робота «Облік процесу виробництва», 2006 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 08.12.2006 22:37 · від Inna · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Поняття та види виробництва 1.1. Поняття витрат виробництва 1.2. Калькуляція собівартості продукції Розділ 2. Облік витрат виробництва та виходу готової продукції 2.1. Облік прямих витрат виробництва 2.2. Документальне оформлення операцій витрат виробництва 2.3. Облік загальновиробничих витрат, порядок їх розподілу і списання 2.4. Зведений облік витрат на виробництво і калькулювання собівартості продукції Розділ 3. Практичне завдання Висновки Список використаних джерел Додатки

Висновок

Зміни, що сталися у методології калькулювання і обліку собівартості продукції, значною мірою впливають на необґрунтоване зниження собівартості продукції і підвищення рентабельності виробництва.

Метою обліку собівартості продукції є своєчасне, повне і достовірне визначення фактичних витрат, пов'язаних з виробництвом продукції, обчислення фактичної собівартості окремих видів та всієї продукції, а також контроль за використанням матеріальних, трудових та грошових ресурсів.

Дані обліку витрат використовуються для оцінки та аналізу виконання планових показників, визначення результатів діяльності структурних підрозділів та підприємства в цілому, фактичної ефективності організаційно-технічних заходів, спрямованих на розвиток та удосконалення виробництва, для планово-економічних та аналітичних розрахунків.

У зв'язку з цим відповідними службами підприємства повинно бути забезпечене повне зіставлення планових та звітних даних щодо складу і класифікації витрат, об'єктів і одиниць калькулювання, методів розподілу витрат за плановими (звітними) періодами.

Таким чином, при плануванні собівартості необхідно економічно обґрунтовувати визначення величини витрат, необхідних у планованому періоді для виробництва кожного виду та всієї промислової продукції підприємства, що відповідає вимогам щодо її якості, оскільки розрахунки планової собівартості окремих виробів, товарної і валової продукції використовуються для визначення потреби в оборотних коштах, планування прибутку, визначення економічної ефективності окремих організаційно-технічних заходів та виробництва в цілому, для внутрішньозаводського планування, а також для формування цін.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення