Дипломна робота «Реклама та її роль в торгівлі», 2009 рік

З предмету Маркетинг · додано 19.01.2010 18:50 · від Lena · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Роздiл 1. Теоретичні аспекти організації рекламної дiяльностi в органiзацiї рекламної діяльності на підприємстві. 7 1.1. Завдання рекламної діяльності в підвищенні ефективності господарської діяльності організації та підприємства 7 1.2. Сучасні підходи маркетингу реклами в торгівельній галузі 34 1.3. Мерчендайзинг - маркетинг торгівельного підприємства 43 1.4. Вплив рекламної діяльності на вдосконалення управління ефективності торгівельної мережі 57 Висновок до розділу 1 64 Розділ 2. Оцінка впливу рекламної діяльності на результати роботи торгівельної мережі «сільпо 66 2.1. Техніко - економічні показники діяльності 66 2.2. Аналіз організації рекламної діяльності торгівельної мережі «Сільпо 73 2.3. Дослідження перспектив розвитку рекламної діяльності супермаркету «Сільпо 77 2.4. Шляхи вдосконалення організації рекламної діяльності в торгівельній мережі «Сільпо» - стимулювання сфери торгівлі 83 Висновок до розділу 2 85 Висновки та рекомендації 87 Список використаної літератури

Висновок

Реклама є постійним супутником людини, яка щодня масово впливає на неї у виборі того чи іншого товару чи послуги. У зв’язку з цим реклама стала найголовнішою частиною для отримання людиною інформації в суспільстві. Взагалі роль реклами забезпечувати налагодження зв’язку між суб’єктами хазяйнування, між виробниками та покупцями товарів, сприяє росту ділової активності, підвищенню об’ємів капіталовкладень та числа робочих місць суспільного виробництва.

Рекламна компанія - це комплекс рекламних заходів, які направлені на досягнення конкретної маркетингової цілі в рамках маркетингової стратегії.

У нашому випадку, це рекламна компанія для супермаркету «Сільпо», для покращення продажу та налагодження роботи в ньому. Контроль рекламної діяльності супермаркету буде ефективний, якщо правильно організувати проведення рекламних компаній та акцій товару супермаркету.

Ми дослідили, що рекламна компанія супермаркету «Сільпо» різноманітна по різним признакам:

• по реалізації особистої торгівельної марки «Премія»;

• по територіальному захваті (участь у конкурсі «Найкращий продукт» де представляється ТМ «Премія»);

• по інтенсивності впливу реклами на покупців (демонстрація товарів по радіо віщуні, акції та дегустації через деякий проміжок часу, акційний товар тижня).

Отже, ми можемо розписати рекламну діяльність супермаркету «Сільпо» та продукції «Премія» поетапно.

На першому етапі рекламної компанії ми виявляємо ціль реклами. Це досягнення підвищення збуту продукції, покращення роботи супермаркету та впізнання його покупцем, як найкращого супермаркету.

На другому етапі потрібно вивчити цільову аудиторію, тобто покупців (товар, який вони хотіли б бачити, що впливає на вибір покупки того чи іншого товару).

Третій етап. Потрібно виділити людей котрі будуть контролювати проведення рекламної діяльності (у нашому випадку це адміністратори супермаркету, які це контролюють).

Четвертий етап. Внесення рекламної ідеї - переконання покупця в тому що наш товар дешевший та якісніший, ніж у інших супермаркетах (розробляється промо - план по проведенню акцій і дегустацій в супермаркету).

П’ятий етап. Складання графіку виділення коштів на публікацію реклами в пресі та на транспорті, а також розміщення реклами на бікбордах.

Останнім етапом є практична реалізація заходів рекламної компанії.

Отже, з офіційних даних по продажу товару ми бачимо, що товар продається, а значить прибуток зростає. Проведення акцій та дегустацій це самий правильний вибір рекламної компанії для супермаркету «Сільпо» і торгівельної марки «Премія». Так як це товар якісний та смачний його продаж підвищився, а прибуток складає 320%.

Для кращої роботи супермаркету я пропоную більше приділяти уваги персоналу та його вдосконаленню, тому що найпершим показником хорошого керівництва, а також обличчям супермаркету є його персонал. Якщо продавець посміхається покупцеві, ввічливий та чемний при цьому має охайний вигляд – це говорить перш за все про високий рівень обслуговування, що являється половиною успіху в торгівлі.

Для цього потрібно зміцнювати корпоративний дух персоналу, де вони стають дружніші, а значить при цьому колектив стає дружніший, частіше йде на поступки щодо роботи, та зовсім по іншому відноситься до своєї роботи та свого керівництва.

Ще один вид реклами, який я пропоную для супермаркету «Сільпо», це розповсюдження інформації про акційний товар («Товар тижня») у вигляді печатних листівок біля магазину та в більш людяних місцях (базари, вокзали та головні вулиці міста (Ушакова, Суворова)). Це дасть змогу донести інформацію до людей, які ще не здійснюють покупки в нашому супермаркеті, або звикли до покупок в іншому магазині. Цим самим ми робимо хорошу рекламу і товару і супермаркету в цілому.

Коментар модератора

Робота не містить посилань на літературу

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали